Для Audi A3 оголошена відклична кампанія з-за «робота»

Для Audi A3 объявлена отзывная кампания из-за «робота»

Стався рідкісний випадок, коли Audi A3 висловлюється в самоті. Минулого разу модель ремонтувалася разом з сімома побратимами, позаминулого — з чотирма.

Підвищений тиск у гідравлічній системі семиступінчастого «робот» DSG може призвести до її розгерметизації і пошкоджень акумулятора. (Про проблему повинна повідомити індикація на приладовій панелі.) Причини зростання тиску Росстандарт не називає, але публікує перелік VIN-номерів. Візит до дилера доведеться нанести власникам сорока примірників Audi A3 (седани це або хетчбеки, не зазначено), проданих у 2015 році.

Для Audi A3 объявлена отзывная кампания из-за «робота»

Ми сподівалися знайти ілюстрацію на Драйве2 і не прогадали, адже там публікацій про проблеми з DSG у Audi A3 вистачає з надлишком. Правда, вичленувати з масиву підвищений тиск неможливо.

Лікування просте: дилери готові безкоштовно оновити програмне забезпечення блоку управління коробкою DSG. Як не дивно, аналогічних сервісних акцій за кордоном виявити не вдалося… Тим часом триває розробка нового покоління Audi A3, яка з’явиться на світ в 2019 році.