У салоні електрокара Audi e-tron виявилися п’ять дисплеїв

В салоне электрокара Audi e-tron обнаружились пять дисплеев

Прем’єра паркетника повинна була відбутися 30 серпня в Брюсселі, але у зв’язку з організаційними питаннями» (арештом гендиректора Руперта Штадлера) презентація перенесена на невизначений термін. Очікується, що вона пройде в США до кінця року.

Сьогодні «чотири кільця» представили в Копенгагені інтер’єр кросовера Audi e-tron, який все ще вважається прототипом. Компанія відзначає, що завдяки великій колісній базі (2928 мм) у салоні достатньо місця для п’яти пасажирів та їх сумок. Заднім пасажирам не буде заважати центральний тунель, оскільки замість нього — «плоске плато». Зовнішні дзеркала замінені камерами, і кожній з них належить семидюймовий OLED-дисплей на двері. Таким чином число екранів (біля медіацентру їх два, плюс цифрова панель приладів) досягла п’яти.

В салоне электрокара Audi e-tron обнаружились пять дисплеев

«Дзеркальні» сенсорні екрани дозволяють масштабувати зображення, змінювати кут огляду, а також вибирати одну з трьох попередньо встановлених налаштувань в системі MMI, які оптимально підходять для паркування, проходження поворотів і руху по шосе.

В салоне электрокара Audi e-tron обнаружились пять дисплеев

В обробці використані шкіра Valcona або темний матовий алюміній. Прострочка на кріслах нагадує про друкованих платах. Значок e-tron перед очима переднього пасажира підсвічений. Аудіосистема Bang & Olufsen Premium Sound наділена 16 динаміками й підсилювачем на 705 ват.

Про силовій установці німці поки воліють не розповсюджуватися. Джерела повідомляють, що два електромотори в сумі видають 265 кВт (360 к. с.) і розганяють кросовер до сотні менш ніж за шість секунд. Максимальна швидкість становить приблизно 200 км/ч. Батарея ємністю 95 кВт•год забезпечує запас ходу в 400 км по циклу WLTP. Після виходу паркетника на ринок в 2019 році наступній батарейної моделлю Audi стане Elaine (він же e-tron Sportback), а слідом підтягнеться хетчбек e-tron GT. Зауважимо, що прямий конкурент електрокара Audi e-tron, кросовер Mercedes EQC, дебютує четвертого вересня у Стокгольмі.