У гамму Hyundai Santa Fe увійдуть дві гібридні версії

В гамму Hyundai Santa Fe войдут две гибридные версии

Російська прем’єра Santa Fe відбудеться в серпні на Московському автосалоні (там же покажуть оновлений Tucson), а продажі почнуться восени. Про це нещодавно повідомив сам виробник.

Кросовер Hyundai Santa Fe через півтора року вперше за свою 18-річну історію стане гібридом, причому як помірним, зі стартером-генератором, так і підключається до розетки. Видання Autocar передає, що оголошення про гібридизації прозвучало на локальній прем’єрі моделі в Барселоні. Деталі наведені не були обґрунтовані припущення є. Приміром, «помірної» установкою з Сантою майже напевно поділиться Hyundai Tucson.

В гамму Hyundai Santa Fe войдут две гибридные версии

Тусану дісталася система EcoDynamics+, передана паркетником Kia Sportage. Установка включає дволітровий турбодизель (186 к. с.), електромотор в якості генератора, батарею ємністю 0,44 кВт•год та 48-вольтової харчування.

З модифікацією Plug-in Hybrid все трохи складніше. Обладнання від хетчбека Hyundai Ioniq підійшло кросоверу Kia Niro, однак для семимісного Santa Fe ця установка мала. Тому донором бачиться седан Optima PHEV. Очікується запас ходу на чистій електротязі в 45 км. У Hyundai і KIA підготовлені великі плани по випуску «зелених» моделей, у тому числі водневого паркетника Nexo.