Седан Lada Granta змінився за лекалами «ікс-графіки»

Седан Lada Granta преобразился по лекалам «икс-графики»

Завданням дизайнерів було «зменшення візуального ваги автомобіля, і Granta дійсно вже не виглядає важкої. Полегшення особливо помітно ззаду. Завершувати образ покликані повторювачі поворотів у бічних дзеркалах і новий дизайн колісних дисків.

Четырехдверка Lada Granta випускається з 2011 року, тобто першого рестайлінгу модель чекала сім років. Тепер у Гранти повністю перекроєний передок з новими капотом, крилами, ґратами, фарами і бампером з «бумерангами», як у Вести і Иксрея. Від плутанини з ними страхує відсутність виштамповок на боках, але висловити «приналежність до ДНК марки», виявляється, можна і без цього. Зауважимо, до кінця 2016-го Granta була найпопулярнішим автомобілем у Росії, а потім поступилася «корейцям».

Седан Lada Granta преобразился по лекалам «икс-графики»

Ззаду реформа була не настільки радикальною, і ліхтарі залишилися колишніми. Проте помінялися бампер і кришка багажника, отримала спойлер, велику напис Lada і майданчик під номерний знак.

Прем’єра пройде 29 серпня на Московському автосалоні, де також дебютує Lada Vesta Sport. Модернізація сімейства Granta тільки-тільки почалася. Поки в ньому присутні лише седан і ліфтбек, але, за чутками, незабаром до них додадуться хетч і універсали Lada Kalina. Нібито АвтоВАЗ вирішив поставити на Калинах хрест (точніше, ікс), об’єднавши їх з Грантами. Буде прикро, якщо все зведеться тільки до дизайнерським, але не технічних удосконалень.

Було — стало

Седан Lada Granta преобразился по лекалам «икс-графики»