Седан Buick LaCrosse ST прикинувся більш спортивним

Седан Buick LaCrosse ST притворился более спортивным

Весь хром з кузова Лакросу не зник, але його стало менше. На жаль, приставка Sport в даному випадку означає лише стилістичні зміни, техніку фірма не чіпала.

Стали б ви створювати нову варіацію моделі перед самим рестайлінгом? Логічно було б приурочити одне до іншого. Але у Бюика — інший підхід. Седан LaCrosse чекає оновлення, причому змінена машина може здатися вже нинішньої осені. Однак нині американці додали в гаму нову версію по імені LaCrosse Sport Touring (ST). Вона адресована тим, кому інші виконання здаються надмірно блискучими.

Седан Buick LaCrosse ST притворился более спортивным

Зовнішні атрибути ST: обрамлення решітки і вентиляційні прорізи на крилах — у колір кузова, плюс чорна решітка радіатора у вигляді сітки.

За ціною Sport Touring за $40 295 (2,55 млн рублів) опинився посередині між самим доступним Лакросс (1SW FWD за $30 495) і найдорожчим (Avenir AWD за $47 995). Відповідно, і оснащення десь посередині. У комплектацію ST, зокрема, входять ксенонові фари з відхиленою в поворотах променем, пам’ять на положення водійського сидіння і дзеркал, електричне регулювання керма в двох напрямках, сітка в багажнику, бездротова зарядка смартфона. А ще список доступних опцій тут набагато ширше, ніж у найпростішій версії моделі.

Седан Buick LaCrosse ST притворился более спортивным

Також додані 19-дюймові диски оригінального дизайну в кольорі Midnight Silver, шильдик ST і спойлер у колір кузова на кришці багажника. Зовнішніх кольорів, до речі, п’ять на вибір: White Frost Tricoat, Satin Steel Metallic, Quicksilver Metallic Red Quartz Tintcoat і Ebony Twilight Metallic.

Вибору силової установки версія Sport Touring не передбачає. Це бензинова «шістка» 3.6 (314 к. с., 363 Н•м), доповнена девятиступенчатым «автоматом» і переднім приводом. Нагадаємо, що в трьох старших комплектаціях з шести у Лакросу мотор V6 можна вибрати також і в поєднанні з повним приводом. А ще у седана є помірна гібридна система 2.5 eAssist, в якій атмосферна «четвірка» (197 к. с., 254 Н•м) поєднана з мотором-генератором, шестидіапазонним «автоматом» і приводом на передню вісь. Крім Sport Touring 2019 модельний рік приніс Лакроссу пару нових кольорів кузова («металіки» Carrageen і Pewter), а на топ-версії Avenir в базове оснащення увійшов іонізатор повітря, усуває запахи.