Паркетник Hyundai Tucson неабияк оновився в Китаї

Паркетник Hyundai Tucson незаурядно обновился в Китае

Навіть не віриться, що на знімках для мінпромторгу КНР зображений Hyundai. Здається, що це який-небудь BYD, Zotye, JAC або GAC.

У США і Європі кросовер Hyundai Tucson пережив досить відчутний рестайлінг ще навесні. Між тим у Китаї дореформений машина вже зникла з прилавків, а оновлена поки не вийшла. До кінця року вона з’явиться, і її зовнішність злегка шокує. Якби в КНР спочатку був свій особливий Tucson, то гаразд. Але перш модель там виглядала так само спокійно, як на інших ринках. І раптом…

Паркетник Hyundai Tucson незаурядно обновился в Китае

Оформлення решітки інакше як азіатчиною не назвеш. Засаджені в колодязі протитуманки ніби взяті з самого вдалого концепту. Смужка, що з’єднує ліхтарі на кормі, відчувається нерівно вклеєною. Притому в профіль — звичайний європейський Tucson.

Будемо вважати, що рестайлінг заснований на глибокому аналізі переваг місцевих клієнтів. Звідки китайці не чекають ніяких сюрпризів, так це з технічної сторони. Кросовер, як і раніше буде оснащуватися тільки бензиновим турбомотором 1.6 T-GDi (177 к. с., 265 Н•м) в парі з семиступінчастим «роботом». Про гібрид там, схоже, ще ніхто не чув.