Оновлена Mazda MX-5 дісталася до Північної Америки

Обновлённая Mazda MX-5 добралась до Северной Америки

Оновлені родстери надійдуть в продаж в серпні 2018 року, але ціни поки тримаються в таємниці. За дореформені машини просять від $25 295 до $32 750. В цей діапазон укладається 314-сильні купе і кабріолет Ford Mustang. Заманливо, хоча суть у моделей різна.

У родстера Mazda MX-5 змінюються покоління, але суть автомобіля від цього не змінюється. І донині японський спорткар готовий похвалитися малою масою і запальною керованістю. І традиційно двухдверку не оснащують потужними двигунами, з-за чого багато власники змушені ставити турбокиты сторонніх виробників. Знають про це і в самій компанії. Тому збільшення потужності стало головною новиною планового рестайлінгу. Машини в європейській специфікації показали місяць тому, а тепер прийшла черга модифікацій для Сполучених Штатів. Оновлення торкнулося зовнішність і інтер’єр, правда, з’явилися нові колеса і колір м’якої даху.

Обновлённая Mazda MX-5 добралась до Северной Америки

За замовчуванням в MX-5 чотири подушки безпеки, система стабілізації, кондиціонер, шкіряна обробка керма і важеля коробки передач, мультимедійний комплекс з сенсорним дисплеєм, підтримкою Bluetooth, USB-роз’ємом і аудіосистемою з шістьма динаміками.

У Штатах MX-5 Miata продається тільки з дволітровим бензиновим Skyactiv-G, а на машини 2019 модельного року будуть ставити її модернізовану версію. Інженери допрацювали впуск і випуск, полегшили поршні і шатуни, підняли тиск впорскування і скоротили насосні втрати. Віддача піднялася зі 160 л. с. і 200 Н•м до 184 і 205 відповідно. Цього вистачило, щоб час прискорення до сотні у версії з м’яким верхом і механічною коробкою передач скоротилася з 7,3 до 6,5, а максимальна швидкість складає 214 км/год до 219. При цьому машини з таким двигуном відповідають нормам Euro 6d-TEMP, а витрата палива в змішаному циклі і залежно від виконання становить 6,9–7,2 л/100 км

Обновлённая Mazda MX-5 добралась до Северной Америки

Mazda MX-5 RF з жорстким доладним верхом важче стандартного родстера на 40 кг. Звідси і розгін до 100 км/год, який триває на дві десяті секунди довше. До речі, тепер на машинах з ручною коробкою передач використовується двухмассовый маховик замість одномассового.

Також у північноамериканських «ем-ікс-п’ятих» переглянули оснащення. Усі модифікації комплектуються нової алюмінієвої рульовою колонкою з збільшеними діапазонами регулювань по вильоту і куту нахилу замість колишньої сталевий. Не доведеться тепер доплачувати за камеру заднього виду, а в списку опцій з’явився комплекс безпеки i-Activsense з системами автоматичного гальмування, у тому числі перед пішоходами і при русі заднім ходом, розпізнавання знаків, попередження про вихід зі смуги і стеження за втомою водія. Плюс на топ-версію з «механікою» відтепер можна замовити пакет GT-S (розтяжка під капотом, блокування диференціала і амортизатори Bilstein).