На китайський ринок вийшов п’ятимісний Jeep Commander

На китайский рынок вышел пятиместный Jeep Commander

Як не дивно, за всіма розмірами новобранець в точності збігається з Грандом. Довжина, ширина, висота — 4873×1892×1738 мм, колісна база — 2800 мм Відмітні ознаки — хромована окантовка бампера і написи на дверях.

У семимісного кросовера Jeep Grand Commander в КНР з’явилася версія з п’ятьма сидіннями, яка, як старий позашляховик, називається просто Commander. Її ціни починаються з 259 800 юанів (2,4 млн рублів), а Grand стоїть на 200 тисяч більше. Силовий агрегат в обох однаковий. Бензинова «турбочетвірка» 2.0 видає 234 к. с., 350 Н•м при передньому приводі і 265 л. с., 400 Н•м з повним (8,1 з до сотні). Девятиступенчатый «автомат» ZF альтернативи не має.

На китайский рынок вышел пятиместный Jeep Commander

Кросовер запропоновано у п’яти комплектаціях (у Гранда їх вісім). Четырехрежимная система Selec-Terrain доступна тільки в двох топових. Розмірність шин: 235/60 R18, 235/55 R19.

На китайский рынок вышел пятиместный Jeep Commander

У дорогих виконаннях салон обшитий шкірою Nappa. Медіацентр Uconnect (діагональ дисплея сім або 8,4 дюйма) підтримує Apple CarPlay і Baidu CarLife. Обсяг багажника — 1002 л (включаючи столитровое підпілля). При складеному другому ряді крісел він виростає до 1954 л.

Спільне підприємство GAC FCA у випадку з Коммандером, як бачимо, вирішив не напружуватися, хоча приклад іншого підходу перед очима: Cherokee і Grand Cherokee — різні автомобілі. Основними суперниками нового Джипа, на думку китайських ЗМІ, стануть Honda Avancier, Buick Envision і Nissan Murano. Зауважимо, Grand Commander поступив в продаж тільки в червні і за перший місяць знайшов 2617 покупців. Вихід за межі Піднебесної моделі як і раніше не світить.