Купе Toyota GT86 зміцніло у виконанні TRD Special Edition

Купе Toyota GT86 окрепло в исполнении TRD Special Edition

Максимальна комплектація доповнено опціями. Обвіс TRD включає в себе обидва бампера, пороги, дифузор і спойлер на кришці багажника. Бонусом йдуть шильдики з триколірними стікерами.

У Сполучених Штатах купе Toyota GT86 називається просто Toyota 86, оснащується «оппозитником» 2.0 (208 л. с., 212 Н•м), шестиступінчастими «механікою» і «автоматом», а коштує від $26 455 (1,7 млн рублів). У серпні американцям пропонують викласти за вісімдесят шосту» з аналогічним силовим агрегатом вже $32 420 (два мільйона), адже бюро TRD підготувало нову версію, чий тираж обмежений 1418 екземплярами. У двійника від Subaru стараннями відділу STI таке виконання з’явилося раніше: розмір лімітованої партії BRZ tS — 500 штук за ціною $30 500.

Купе Toyota GT86 окрепло в исполнении TRD Special Edition

Спереду стоять чотирьох-, а ззаду двухпоршневые супорти Brembo. У Subaru BRZ tS гальма точно такі ж, 18-дюймові колеса теж в наявності, але ще є вуглепластиковоє антикрило.

Купе Toyota GT86 окрепло в исполнении TRD Special Edition

Безключовий Доступ, пуск двигуна кнопковий. За дверима зустрічають чорно-червона оздоблення керма, крісел-ковшів, дверей передньої панелі. Використані шкіра і замша з контрастною прострочуванням.

У пакет входять більш жорсткі пружини і амортизатори Sachs, гальма Brembo, аеродинамічний обвіс і вихлоп з нержавійки TRD, ексклюзивні легкосплавні диски, шини Michelin Pilot Sport 4 (215/40 R18) і декор інтер’єру. Що не повинно покращувати керованість, то, по ідеї, приносить неабияке задоволення від водіння. З російського ринку GT86 і BRZ пішли два роки тому. Зміна поколінь для моделей очікується в 2021-м.