Концерн Daimler випробує безпілотники в пекінському трафіку

Концерн Daimler испытает беспилотники в пекинском трафике

На шляху до футуристичним капсулам на благо прогресу попрацюють вени V-класу. До речі, німці раніше застосували в експерименті по доставці замовлень дрона.

Компанія Daimler стала першим міжнародним автовиробником, який отримав ліцензію на тести автономних машин четвертого рівня на вулицях Пекіна. Складна обстановка столиці Китаю послужить хорошим полігоном для перевірки останніх версій систем підлозі – і автономного руху. І це буде незайвим доповненням до дослідів в Європі і США.

Концерн Daimler испытает беспилотники в пекинском трафике

У проекті Даймлера застосована програмна платформа Baidu Apollo, яку використовують у своїх експериментальних безпілотниках багато фірм, від Форда до ZF і Delphi.

Піднебесна — важливий ринок, до того ж в останні роки тут посилилися роботи у сфері «зеленого» транспорту, підключених машин і безпілотників. Не дивно, що Daimler приділяє так багато уваги цій країні, навіть придумав слоган «Натхненний Китаєм, інноваційний для Китаю». У Пекіні у компанії є дослідницький центр Mercedes-Benz Research and Development China. А серед місцевих партнерів, наприклад, Університет Цінхуа, знову ж розташований у Пекіні.

Концерн Daimler испытает беспилотники в пекинском трафике

Перед отриманням ліцензії концерн провів тести венів в Національній пілотній зоні в Пекіні і Хебеї, на ділянках, закритих для звичайного транспорту.

Додамо, що концерн Daimler бере участь у європейському проекті з розвитку автономного транспорту. Звичайно, Daimler проводить і власні досліди в цій сфері. Наприклад, нещодавно він запустив в роботу безлюдну автостоянку. Трохи раніше ми бачили автономний концепт для каршеринга. І, звичайно, більше автономних функцій буде в новому Мерседесі ” S-класу.