Компанія Ford створить невеликий пікап з несучим кузовом

Компания Ford создаст небольшой пикап с несущим кузовом

У Південній Америці ще кілька років тому продавався пікап Ford Courier на базі Фієсти бразильського виробництва. Його випуск був припинений в 2013-м. Зараз замість нього покупцям пропонують більш великий Ranger, але його не можна вважати прямою заміною Кур’єру.

Глобальна модульна платформа C2, дебют якої відбувся у квітні в особі Фокуса четвертого покоління, допоможе Форду оновити свою продуктову лінійку. Приміром, на C2 буде заснований наступний паркетник Kuga/Escape і електричний кросовер Mach 1. А ще, згідно журналу Automobile, розробники створять невеликий пікап з несучим кузовом, який розташують на щабель нижче Рейнджера.

Компания Ford создаст небольшой пикап с несущим кузовом

Нову Кугу (Escape на ринку США) розробники покажуть в 2019-м. Серед іншого, у моделі очікується гібридна силова установка.

Компакт добре прийняли і в Латинській Америці, і в Європі. Також компанія вивчає можливість виведення цієї моделі на ринок США, на якому, як відомо, Ford практично повністю позбавиться від хетч і седанів на користь пікапів і кросоверів. До речі, такий хід може бути зроблено і в Європі, де компанія, за відомостями видання Automotive News, розглядає ймовірність видалення зі своєї гами моделей C-Max, S-Max, Galaxy і Mondeo.

Компания Ford создаст небольшой пикап с несущим кузовом

Для молодшого пікапа фірма Ford може знову використовувати назву Courier, а може згадати про інший своєї моделі: з 1957-го по 1979 рік в Америці випускали пікап Ranchero, що базується на седанах того часу. За вказаний термін цей автомобіль встиг змінити сім поколінь.

Ну а поява компактного пікапа в США частково залежить від подальших кроків президента Трампа, що прагне в першу чергу підтримати виробництво автомобілів в самих Штатах і скорегувати північноамериканська угода про вільну торгівлю (NAFTA). Адже пікап з несучим кузовом, швидше за все, пропишеться на фордівському заводі в Куаутитлане (Мексика). Там же, де компанія має намір збирати ще один не названий поки паркетник на все тій же модульної «візку» C2, за розмірами займає положення між моделями EcoSport і Escape. Такий кросовер може з’явитися на ринку вже в 2020-му, тоді як пікап — лише в 2022-м.