Група Hyundai оголосила про партнерство з компанією Autotalks

Группа Hyundai объявила о партнёрстве с компанией Autotalks

Принцип зв’язку машини з усім оточенням часто скорочується до V2X (Vehicle to Everything) або C2X (Car to Everything). Для Hyundai така система — органічна частина концепції Car to Life.

Технологія безперервного спілкування автомобіля з іншими машинами, інфраструктурою, мережею, дорожніми службами, будинком важлива для розвитку транспорту — як звичайного, так і різних рівнів автономності. Щоб підсилити цей напрямок, компанія Hyundai Motor заявила про стратегічне партнерство з фірмою Autotalks, що спеціалізується на випуску чіпсетів V2X. Разом партнери створять такий чіп нового покоління.

Группа Hyundai объявила о партнёрстве с компанией Autotalks

Колись комунікативні можливості машини обмежувалися скачуванням карти або дружбою зі смартфоном. Нині не дивують пристрої, які попереджають водія про швидке перемикання світлофора, легковику на «аварійці», що стоїть за поворотом, отримують інформацію про слизькому покритті від попереднього транспорту. (На фото — концепт Hyundai FE Fuel Cell.)

Зв’язок автомобілів «зі всім» — це можливість побудови таких систем допомоги водієві і автопілотів, які вміють «заглядати за кут і «бачити» крізь перешкоди. Про що не скажуть власні датчики машини — попередять сусіди по потоку і інші пристрої. Автоматика зможе вчасно перехопити управління, якщо людина не встигає зреагувати на небезпеку. А автопілот навчиться завчасно розраховувати оптимальний порядок дій. Такі системи почнуть розвиватися інтенсивніше після кооперації Hyundai і Autotalks і заявлених інвестицій автогіганта в цю фірму.