Дизельна модель Honda Civic вперше обзавелася «автоматом»

Дизельная модель Honda Civic впервые обзавелась «автоматом»

Модель Civic з новою силовою установкою відрізняється низькими викидами вуглекислого газу: 108 г/км з кузовом седан і 109 г/км у разі хетчбека.

Минулого літа компанія Honda анонсувала додавання дизеля в гаму моделі Civic для Європи (починаючи з березня 2018-го) і тоді ж вказала, що з літа 2018-го Civic на солярці обзаведеться девятиступенчатым «автоматом». І от тепер таке поєднання офіційно запущений на ринок. Виробник нагадує, що «гідромеханіка» з дизелем на Сивиках комбінується вперше.

Дизельная модель Honda Civic впервые обзавелась «автоматом»

Мотор 1.6 i-DTEC (120 л. с., 300 Н•м) в комбінації з девятидиапазонной «гидромеханикой» доступний як на п’ятидверний хетч, так і седані, притому що місця складання у них різні: Британія і Туреччина відповідно.

Дизель на Сивике оснащений нейтралізатором оксидів азоту з накопичувачем (NSC), а також дрібнодисперсним фільтром твердих частинок на основі срібла. Цей двигун одним з перших пройшов випробування за новим методом RDE (тести шкідливих викидів на реальній дорозі замість стенду). Середня витрата палива нової версії моделі, за уточненими даними, дорівнює 4,1 л/100 км. При цьому новий силовий агрегат здатний розігнати автомобіль з місця до сотні за 11 с, а максималка такого Сівіка становить 200 км/ч. В російському представництві фірми Драйву пояснили, що в найближчій перспективі повернення Сівіка на наш ринок не планується.