З компанії Rolls-Royce несподівано пішов шеф-дизайнер

Из компании Rolls-Royce неожиданно ушёл шеф-дизайнер

Концепт Rolls-Royce Vision Next 100 (2016 рік), автономний електромобіль, залишається однією з найбільш пам’ятних робіт Тейлора. Зараз уродженцю Великобританії 50 років.

Офіційне повідомлення свідчить, що головний дизайнер Джайлс Тейлор «негайно» залишає Rolls-Royce Motor Cars, BMW Group, щоб «переслідувати альтернативні ділові інтереси». Про наступника буде оголошено додатково. Тейлор приєднався до Роллс-Ройсу в 2011 році, маючи за плечима досвід роботи над двома серійними Ягуарами. Керівний пост Джайлс зайняв в липні 2012-го, змінивши пішов на пенсію Іена Кемерона. За шість років новий шеф зробив чимало.

Из компании Rolls-Royce неожиданно ушёл шеф-дизайнер

Під початком Тейлора створювалися восьме покоління седана Phantom і перший в історії кросовер марки Cullinan. Крім того, дизайнер намалював купе Sweptail, найдорожчий Rolls-Royce.

«Мені подобається класицизм. Не подумайте, що я консервативний або старомодний, — розповідав Тейлор в травні журналу TopGear. — Молоді хлопці, які зараз приходять в індустрію, намагаються шумом привернути увагу і по-швидкому зрубати долари. Вони малюють речі без самосвідомості. Це руйнівна тенденція. Для оцінки пропорцій і ліній потрібно багато часу і міркувань. Мені подобається простота, акценти на чистоті, але це складно зробити».