У Росії з’явився позашляховик Jeep Grand Cherokee Trailhawk

В России появился внедорожник Jeep Grand Cherokee Trailhawk

Версія Trailhawk оснащена 286-сильною «шісткою» 3.6 і восьмиступінчастим «автоматом». У зовнішності насамперед впадають в очі буксирні петлі і акценти Neutral Grey на дзеркалах і рейлінга.

Модель Jeep Grand Cherokee Trailhawk дісталася до російського ринку з цінником в 3 760 000 рублів. Як пояснює виробник, в цьому виконанні автомобіль отримав вдосконалену пневмопідвіску Quadra-Lift зі збільшеним ходом коліс, повний привід Quadra-Drive II з електронним диференціалом підвищеного тертя, систему контролю швидкості Selec-Speed Control з функцією допомоги на спуску і підйомі та регулюванням за допомогою підрульових пелюсток, сталевий захист днища, антиблікове покриття капоту і 18-дюймові позашляхові шини Goodyear Adventure з кевларовими підсилювачами.

В России появился внедорожник Jeep Grand Cherokee Trailhawk

Кути в’їзду, з’їзду і кліренс складають 29,8; 22,8 градуси і 275 мм відповідно.

В России появился внедорожник Jeep Grand Cherokee Trailhawk

У салоні позашляхової версії: чорна шкіра з червоною прострочуванням і замшевими вставками, вставки Piano Black і деталі під вороновану сталь, емблема Trailhawk на кермі.

Система Uconnect з сенсорним дисплеєм на 8,4 дюйма отримала додаткові сторінки меню, що дозволяють стежити за роботою підвіски, повного приводу і системи Selec-Terrain. До речі, повний привід не тільки перерозподіляє тягу між колесами з найкращим зчепленням при вже почалася пробуксовці, але в деяких випадках здатний спрацювати на випередження, спрогнозувавши такий розвиток подій. Стандартом для даної версії машини є система стеження за розміткою.