У Москві дебютує «революційний» кросовер Renault

В Москве дебютирует «революционный» кроссовер Renault

Судячи по єдиному тизера, дизайнери постаралися додати новачкові схожість з флагманським Колеосом. Точно відомо, що в основу машини лягла платформа Global Access, тобто модернізована «візок» B0.

В кінці серпня на Московському автосалоні відбудеться світова прем’єра абсолютно нового» паркетника C-сегменту. Виробник не шкодує гучних слів, заявляючи, що «революційна глобальна модель» буде «справжнім проривом» для масового сегмента на російському ринку кросоверів, відкриє нову сторінку в історії» всього бренду Renault. Обіцяні унікальні для класу рішення в галузі дизайну та інновацій, оскільки автомобілю уготовано в лінійці особливе місце.

В Москве дебютирует «революционный» кроссовер Renault

У Європі з 2015 року пропонується Renault Kadjar (перелицьований Qashqai), що займає слот між кросоверами Captur і Koleos. Московський дебютант — це своєрідна заміна Каджар, тому моделі, щоб уникнути канібалізму одночасно бути присутнім на ринках не будуть.

Відрадно, що Росія стане першою країною, де буде випускатися і продаватися глобальна модель. (Таке вже було з паркетником Renault Kaptur.) Виробляти кросовер почне московський завод Renault, до якого згодом приєднаються інші підприємства за кордоном. У перспективі машину зможуть придбати жителі Китаю, Кореї і Бразилії. Очевидно, реношники ще до прем’єри розкажуть про неї трохи докладніше.