У марки Haval змінився керівник в нашій країні

У марки Haval сменился руководитель в нашей стране

Модель Haval H6 (від 1 169 000 рублів) — самий продаваний автомобіль бренду в нашій країні. У 2017 році вона знайшла 1434 покупця при сумарних продажах в 1894 машини.

В офіційного дистриб’ютора китайської марки Haval в Росії, ТОВ «Хавейл Мотор Рус», з’явився новий голова. З 25 червня на посаду генерального директора призначений Чен Сяогуан, попередні одинадцять років пропрацював у штаб-квартирі материнської фірми Great Wall Motor. Він змінив у нашій країні Коу Сюйгуана, який повернеться в центральний офіс фірми у Китаї.

У марки Haval сменился руководитель в нашей стране

У компанії Great Wall Сяогуан відповідав за продажі на зовнішніх ринках, зокрема, Південної Америки, Австралії, Південно-Східної Азії, а з кінця 2013-го — Росії.

Марка Haval молода (вона виникла в 2013-му), а в Росії перший її дилерський центр відкрився і зовсім влітку 2015-го. Зараз їх 17, плюс три авторизованих сервісних центру. Мала популярність — одна з причин щодо скромних продажів. Але динаміка радує: за січень — травень 2018 року реалізовано 989 Хавейлов, на 44% більше, ніж за той же період 2017-го. Ще більший стрибок компанія очікує після запуску у 2019 році свого заводу в Тульській області (зараз машини імпортуються із Китаю). «Протягом наступного року ми плануємо збільшити продажі мінімум в три рази», — заявив Чен Сяогуан.