Позашляховик Jeep Renegade показав оновлене обличчя

Вседорожник Jeep Renegade показал обновлённое лицо

Ясно, що це автомобіль в максимальній комплектації, а в житті зовнішність буде скромніше. Видозмінені грати і фари вже демонстрував концепт Jeep B-Ute, а перекроєний бампер немає. Вогники на передніх крилах змінили колір з оранжевого на білий.

Повноцінна презентація відбудеться в середині червня, поки ж рестайлінг європейської версії кросовера Jeep Renegade нам пропонують оцінити за двома офіційними фотографіями. Відвідувачі парку Валентино в Турині до 10 червня можуть побачити машинку на місцевому автошоу живцем і переконатися: оновлення екстер’єру пройшло за перевіреним сценарієм «решітка — бампери — світлотехніка».

Вседорожник Jeep Renegade показал обновлённое лицо

На кришці багажника з’явилася дверна ручка. В ліхтарях X-подібний рисунок тепер червоний, а білої залишилася тільки серцевина. Двостволка замінена трапецієподібним патрубком.

Вседорожник Jeep Renegade показал обновлённое лицо

В салоні всі нововведення сконцентровані на центральних консолі та тунелі: це медіацентр Uconnect з дисплеєм збільшеного до 8,4 дюйма розміру (було 6,5), інша кліматична установка і прямокутна ніша під нею.

З технічної точки зору поки що можна констатувати лише прибуття двох бензинових моторів: трициліндрового 1.0 (120 л. с.) і «четвірки» 1.3 (150 і 180 сил). Ймовірно, новачки замінять двигуни 1.6 E. torQ (110 л. с.) і 1.4 MultiAir Turbo (140 сил). Доля дизелів MultiJet2 вирішена, але, можливо, вони поки збережуться. Шестиступінчастою «механіки» і девятидиапазонному «автомату» начебто нічого не загрожує.

Було — стало

Вседорожник Jeep Renegade показал обновлённое лицо