Пікап GMC Sierra відрядили чотирициліндровий мотор

Пикапу GMC Sierra отрядили четырёхцилиндровый мотор

Пікап GMC Sierra нового покоління надійде в продаж восени цього року в чотирьох виконаннях (SLT, AT4, Elevation і Denali) і з двома бензиновими моторами. Модифікації з турбодизелем 3.0 і десятиступенчатым «автоматом» з’являться у дилерів на початку 2019-го.

Концерни Ford і FCA поки тримаються. Оптимізують конструкції своїх повнорозмірних пікапів, застосовують при їх розробці полегшені матеріали, працюють над поліпшенням аеродинаміки… Але Ford F-150 і Ram 1500 все ще оснащуються двигунами з шістьма або вісьмома циліндрами. А General Motors змінив курс стратегії. Спочатку здоровенний Chevrolet Silverado отримав версію з чотирициліндровим бензиновим двигуном 2.7 Turbo AFM. Тепер до даунсайзингу примусили пікап GMC Sierra ― на соплатформенного трак встановили точно таку ж наддувную «четвірку». При цьому довжина Сьєрри навіть в базовому виконанні перевищує 5,2 м, а споряджена маса досягає майже двох тонн.

Пикапу GMC Sierra отрядили четырёхцилиндровый мотор

Спочатку в комплектації Elevation є мультимедійна система з восьмидюймовым сенсорним дисплеєм і підтримкою Android Auto і Apple CarPlay. За доплату доступний комплекс з більш якісним екраном, голосовим управлінням і аудіосистемою Bose з сімома динаміками.

Алюмінієвий агрегат оснащений безпосереднім уприскуванням, турбокомпресором twin scroll, механізмом деактивації циліндрів, системою зміни фаз і висоти підйому клапанів і інтегрованим в блок випускним колектором. Цей двигун будуть ставити тільки на пікап Sierra у новому виконанні Elevation. У такій комплектації автомобіля відсутній хромована обробка. Окантовка решітки радіатора і дверні ручки пофарбовані в колір кузова, а корпуси бічних дзеркал, частина бамперів, 20-дюймові колеса, обрамлення бічних стекол виконані в чорному кольорі. Світлодіодні фари і ліхтарі входять в список стандартного оснащення. Варіант кабіни поки тільки один ― полуторний.

Пикапу GMC Sierra отрядили четырёхцилиндровый мотор

Як і інші версії, Elevation теж можна буде доукомплектувати мультифункційним бортом MultiPro з шістьма різними робочими положеннями і вуглепластиковим вантажним відсіком CarbonPro, який легше сталевого аналога на 28 кг.

Крім турбомотора 2.7, що працює в парі з восьмиступінчастим «автоматом», модифікацію Elevation можна замовити і з бензиновим V8 5.3 (теж вміє відключати половину циліндрів), і з такою ж коробкою передач. А трохи пізніше в продаж надійде машина з трилітровим рядним турбодизелем Duramax. Інформації про технічні характеристики ні цього дизеля, ні атмосферної «вісімки» поки що немає. Зате точно відомо: на пікап GMC Sierra Elevation реально буде поставити офроуд-пакет X31, в який входять допрацьована підвіска з амортизаторами Rancho, трансмісія із заниженою передачею, блокування заднього диференціала і захист днища.