Новий седан Toyota Crown отримав дві гібридні установки

Новый седан Toyota Crown получил две гибридные установки

Довжина — 4910 (+25 мм до попередника), ширина і висота — 1800 (паритет) і 1455 (-40). Колісна база — 2920 мм (+60). За даними японських ЗМІ, «просто» Crown одночасно замінить і длиннобазную сестру Crown Majesta, якій тепер майже не поступається в розмірах.

Серійний седан Toyota Crown нового покоління на вигляд практично не відрізняється від однойменного концепту, представленого минулої осені. Автомобіль побудований на архітектурі TNGA (платформа GA-L, точніше, її «вузька» варіація). Він буде випускатися в звичайному вигляді і виконанні RS, які злегка відрізняються по зовнішньому оформленні та обробці салону.

Новый седан Toyota Crown получил две гибридные установки

Тут застосовано шестиоконное скління, додала світла. Однак більша частина надбавки в базі пішла не на другий ряд, а на зростання простору між водієм і переднім колесом. Довгий капот, видовжене заднє скло, коротка кришка багажника надають машині спортивний вигляд.

Інженери відрядили цієї моделі дволітрову «турбочетверку» (245 л. с., 350 Н•м), поєднану з восьмиступінчастим «автоматом» і заднім приводом, плюс відразу дві гібридні системи. Перша — на основі агрегату 2.5 (184 л. с., 211 Н•м) з лінійки Dynamic Force, до якого доданий електромотор на 143 «конячки» — все як у бензоэлектрической версії Camry, тільки агрегати розгорнуті поздовжньо. З усіх трьох доступних моторів лише гібрид 2.5 може бути як задньо-, так і повнопривідним.

Новый седан Toyota Crown получил две гибридные установки

У салоні — двухэкранная система управління (навігація плюс мультимедійна система і окремий дисплей для клімат-контролю). Цікавий момент: широченний центральний підлокітник, який став на 30 мм нижче попереднього (водії скаржилися, що він заважає керувати).

Новый седан Toyota Crown получил две гибридные установки

Японці відзначають, що запас простору на другому ряду радикально не змінився (він і так був хорошим), але зате під передніми кріслами звільнилося більше місця для ніг задніх пасажирів (раніше там було затісно).

Друга гібридна система побудована на базі мотора V6 3.5 (299 к. с., 356 Н•м) з добавкою у вигляді 180 електричних «конячок». Це установка Multi Stage Hybrid, як на Лексусах LC/LS, поєднує планетарний варіатор з чотириступінчастим «автоматом». На борту — останній набір систем безпеки і блок зв’язку з інфраструктурою ITS Connect. На домашній ринок нова (п’ятнадцята) Toyota Crown вийде 26 червня з цінником від 4,6 до 7,18 млн ієн (2,6–4,07 млн рублів).