Модель Lincoln МКС змінить назву на Corsair

Модель Lincoln MKC поменяет название на Corsair

В кінці минулого року Lincoln МКС пережив легкий рестайлінг, і оновлені машини добираються до дилерських центрів тільки зараз. До речі, в Штатах модель краще всіх Лінкольнів переманює клієнтів у конкуруючих брендів, а найбільшою популярністю МКС користується в Китаї.

Компанія Ford, що володіє брендом Lincoln, повідомила американських дилерів про те, що кросовер Lincoln МКС буде перейменований в Corsair. Ресурс Automotive News повідомляє: зміна назви може відбутися до того, як паркетник перейде в наступне покоління в 2020 році. Відмова Лінкольна від MK-номенклатури вже перетворив MKX в Nautilus, наступник моделі MKT отримає ім’я Aviator, MKS тепер Continental, а MKZ, ймовірно, воскресить товарний знак Zephyr. За гармидером спостерігає Navigator, якому міняти паспорт не доведеться.

Модель Lincoln MKC поменяет название на Corsair

Корсарами називали піратів, американські винищувачі Vought F4U Corsair часів Другої світової і ціле сімейство автомобілів Ford Corsair 1960-х років. У Великобританії випускалися седани, універсали, купе і кабріолети. Фордовци в останній раз використовували ім’я Corsair в період 1989-1992 рр. на четырехдверке, продавалася тільки в Австралії.

Модель Lincoln MKC поменяет название на Corsair

Хоча рестайлінг був зовсім недавно, папараці в травні несподівано зустріли Lincoln МКС у важкому камуфляжі. Схоже, дизайнерам і інженерам відданий наказ про екстрену перекроювання моделі в стилі концепту Aviator. Доречно нагадати, що у МКС є рідний брат Ford Escape, він же Kuga.

З січня по травень американці купили 9432 примірника МКС, на 15% менше, ніж за той же період 2017-го. Всього ж у минулому році в США було продано 27 048 штук. Це найкращий показник в історії моделі. Здавалося б, чого метушитися… Але на зустрічі з дилерами в Орландо паркетник Corsair навіть був показаний. Також учасники побачили наступні покоління моделей Ford Escape і Explorer. Заодно відбулася демонстрація чисто електричного кросовера Ford Mach 1 на платформі нового Фокуса.