Модель BMW Z4 M40i офіційно підтверджена компанією

Модель BMW Z4 M40i официально подтверждена компанией

Нового Z4 інженери відрядили м’яку дах: нам вперше показали її трансформацію. Нагадаємо, що у моделі-попередниці (2009-2016) з тим же індексом верх був складаний жорсткий.

Про родстері BMW Z4 (раніше проект також називали Z5) ми знаємо дуже багато з неофіційних джерел. Бачили на дорогах тестові зразки, милувалися шоу-каром Concept Z4, предвещавшим вигляд моделі, дізнавалися про лінійці моторів. А сьогодні, четвертого червня, баварці виклали офіційні знімки «зетки» в камуфляжі, причому розповіли відразу ж про топовом варіанті Z4 M40i.

Модель BMW Z4 M40i официально подтверждена компанией

У версії з лінії M Performance більш великі бічні повітрозабірники і додаткові прорізи в передньому бампері.

На автодромі Мирамас на півдні Франції нині проходять тести Z4 для тонкої настройки рульового управління, адаптивної підвіски і электронноуправляемого диференціала. Віце-президент Йос ван Ас обіцяє «кращий спорткар в класі».

Такий автомобіль, як і передбачалося, отримає рядну наддувную «шістку». Фінальні характеристики двигуна не розголошуються, проте в ньому повинно бути приховано не менше 340 «конячок» і 450 Н•м. Оскільки потужний варіант родстера з індексом Z4 M на даний момент не планується, якийсь час саме Z4 M40i буде грати роль топової «зарядженої» версії.

Модель BMW Z4 M40i официально подтверждена компанией

«Зетке» покладені цифрова панель приладів з можливістю виведення картки майже у всю ширину і нова операційна система 7.0.

Модель BMW Z4 M40i официально подтверждена компанией

Версія M40i отримає занижену підвіску з электронноуправляемыми амортизаторами, диференціал з блокуванням, допрацьовані кермо, гальма і передню вісь. Оригінальні вихлопні патрубки і прорізи по кутах бампера виділять модифікацію зовні.

Серійний випуск BMW Z4 разом з соплатформенным купе Toyota Supra буде налагоджено в Австрії на заводі фірми Magna-Steyr в Граці. Супру, до речі, японці теж ще не розкрили. Але прогноз вигляду дорожнього варіанту легко зробити, спираючись на вже дебютировавшую гоночну версію дводверки.