Марка Audi відкликала на ремонт 769 машин в Росії

Марка Audi отозвала на ремонт 769 машин в России

Востаннє машини Audi відгукнулися в нашій країні не далі як у травні нинішнього року із-за проблем з Ерою-ГЛОНАСС, а от згаданий нижче насос вже «запрошував» на ремонт автомобілі марки рік тому.

Нинішній відгук, оголошений компанією «Фольксваген Груп Рус», складається з двох частин. У першому випадку на сервісі чекають 728 автомобілів Audi A4, A5, Q5 і А6, проданих з 2012-го по 2017 рік. У них є ризик попадання вологи в електронні компоненти, з-за чого ризикує перегрітися і вийти з ладу додатковий насос охолоджуючої рідини. Насос і підлягає заміні разом з оновленням софта в блоці управління двигуном.

Марка Audi отозвала на ремонт 769 машин в России

Номери VIN машин, які беруть участь у нинішній кампанії, можна завантажити, перейшовши за посиланням (вкладка «Документи»).

Другий відгук зачіпає 41 кросовер Audi Q5, реалізований в нинішньому році. Тут причина інша: «У разі неправильного покриття поршнів задніх супортів при гальмуванні педаль гальма може мати збільшений хід, а ефективність гальмування задньої осі може бути знижена». Лікувати проблему передбачається за рахунок прокачування заднього гальмівного контуру. Природно, що робота буде виконана безкоштовно для власників машин, як і у випадку з заміною насоса.