Кросовери Fiat Freemont відкликані з-за збою круїз-контролю

Кроссоверы Fiat Freemont отозваны из-за сбоя круиз-контроля

Хоча Freemont і ремонт відмінно римуються, кроссвэн звали на сервіс лише пару разів. У листопаді 2017-го він запрошувався для ізоляції електропроводки, а в квітні того ж року була заміна деталей із-за попадання вологи.

Причиною названа «малоймовірна послідовність подій». Якщо в момент, коли автомобіль по команді круїз-контролю автоматично починає набирати швидкість, відбудеться коротке замикання, вимкнути «круїз» кнопкою не вийде. Машина продовжить прискорюватися. Зупинити її можна натисненням на гальмо або перемиканням в нейтраль. При перекладі в паркінг система теж вирубиться. У Росії сервісна акція торкнулася 246 кросоверів Fiat Freemont, проданих з серпня 2013-го за той же місяць 2014-го.

Кроссоверы Fiat Freemont отозваны из-за сбоя круиз-контроля

Виробник каже, що виявив несправність у ході внутрішньої перевірки. Про будь-які інциденти він не обізнаний, однак рекомендує поки не використовувати систему круїз-контролю і навідатися до свого дилера.

Сервісмени проведуть перевірку і при необхідності оновлять софт блоку управління двигуном. Перелік VIN-номерів виклав Росстандарт. Зауважимо, що це глобальна відклична кампанія, під дію якої тільки в Північній Америці потрапили 4,8 млн машин. Крім Фримонта ремонтуватися чотири моделі Доджа, три — Крайслера, стільки ж Джипів і чотири пікапа Ram. У групу ризику, до речі, увійшли продаються в Росії Chrysler Pacifica, Jeep Cherokee і Grand Cherokee. Їх теж повинні у нас відкликати.