Компанія Alfa Romeo відродить спорткар GTV і суперкар 8С

Компания Alfa Romeo возродит спорткар GTV и суперкар 8С

Серед іншого вийде нове покоління купе 8C, перед вами його перший тизер.

Конференція FCA принесла цікаві новини про розвиток лінійки марки Alfa Romeo. На період до 2022 року заплановано поява семи нових або оновлених автомобілів, навіть дев’яти, якщо окремо порахувати довгобазні версії існуючих. Так, нас чекають виконання Giulia LWB і Stelvio LWB (явно з прицілом на Піднебесну). Взагалі ж ті сегменти, в яких присутня бренд, нині відповідають за 46% всього ринку легковиків, а в 2022 році це покриття складе вже 71%. Обсяг випуску Альфи досягне 400 000 машин в рік.

Компания Alfa Romeo возродит спорткар GTV и суперкар 8С

Менеджери компанії вирішили, що в сегменті преміальних седанів середньорозмірного класу версії LWB займають вже 82% (постарався Китай), а серед великих седанів — 84%. Отже, під смаки публіки потрібно підлаштовуватися.

Всього кілька днів тому ми говорили, що в лінійці Альфи з’явиться великий кросовер на розтягнутій платформі від паркетника Stelvio. Цей проект нині офіційно підтверджений. Причому мова йде не про версії Stelvio LWB (така буде створена паралельно), а про повністю самостійною моделлю. Справжній сюрприз — ще один кроссовер: модель C-сегмента на сходинку нижче Stelvio.

Компания Alfa Romeo возродит спорткар GTV и суперкар 8С

В плані на 2022 рік — сім оновлених (літери MCA на схемі) та нових машин. Як видно по значках праворуч, у всіх сегментах заявлені заряджаються гібриди, автономність рівня «три» і вихід в Мережу.

Через деякий час ми недорахуємося в програмі марки субкомпакту MiTo. Вивільнені виробничі потужності в нагоді при запуску кросоверів. Всі моделі марки отримають версії з яким-небудь варіантом електрифікації. Заряджаються від розетки гібридів буде цілих шість. Такі моделі зможуть проходити без запуску ДВЗ понад 50 км, причому в гібридному режимі зможуть набирати першу сотню за чотири секунди.

Компания Alfa Romeo возродит спорткар GTV и суперкар 8С

Як і інші марки концерну FCA, Альфу чекає електрифікація у вигляді звичайних і заряджаються від мережі гібридів (ліворуч і праворуч), а також електричних нагнітачів для ДВС (в центрі).

Компания Alfa Romeo возродит спорткар GTV и суперкар 8С

Довгоочікуване спортивне купе поверне в дію історичний індекс GTV. Такий шильдик красувався на трьох – і двухдверках Альфи 1974-2005 роках. Обіцяні статична развесовка 50:50, електричний нагнітач E-Booster, повний привід з векторизацией тяги, 600+ сил, чотири місця.

Найцікавіше, мабуть, — це реінкарнація моделі 8С. Спадкоємець буде повноцінним гібридом та на додачу стане среднемоторным. Якийсь твинтурбодвигатель італійці отрядят обертати задню вісь, а окремий електромотор інженери поставлять на осі передньої. Машина буде побудована навколо вуглепластикового монококи. Комбінована віддача силової установки перевищить 700 сил, а в розгоні до сотні купе вкладеться в три секунди.