Фастбек Eagle Ford Squadron Mustang GT нагадав про війну

Фастбек Ford Eagle Squadron Mustang GT напомнил о войне

В ескадрильях Eagle серед іншого використовувалися винищувачі P-51 Mustang, так що розробники обіграли збіг назв літака і спорткара. Офіційний знімок машини поки лише один.

Компанія Ford регулярно показує на авіашоу Асоціації експериментальної авіації EAA AirVenture створені в одному примірнику автомобілі. Потім вона продає їх з аукціону в благодійних цілях. Як правило, ці машини наслідують у забарвленні яким-небудь відомим літакам минулого. Тема роботи нинішнього року — Eagle Squadrons (ескадрильї «Орел»). Це були три ескадрильї Королівських ВПС, сформовані в 1940-му, ще до вступу США у війну, набрані з американських пілотів-добровольців.

Протягом багатьох років компанія готувала до авіашоу перекроєна Мустанги, але в 2017-му було зроблено виняток: Ford F-22 Raptor» F-150. Пікап на основі моделі F-150 Raptor був форсований до 552 сил і оформлений за мотивами винищувача F-22 Raptor.

У 2018 році в Ошкоше виступить Eagle Squadron Mustang GT, побудований на основі звичайного Мустанга з «вісімкою». Це спільний проект відділення Ford Performance і тюнінг-ательє RTR Vehicles, яким керує відомий американський drifter Он Гиттин-молодший. Від першого фастбек отримав приводний компресор, підняв віддачу мотора V8 5.0 до 710 сил. А RTR подарувала спорткару вуглепластиковий обвіс кузова і регульовану підвіску Tactical Performance.

Фастбек Ford Eagle Squadron Mustang GT напомнил о войне

Фірма RTR пропонує цілий асортимент обладнання для Мустанга, що включає діодні вогні в решітці, різноманітні аеродинамічні компоненти, 20-дюймові диски з шинами Nitto, апгрейд підвіски, графіком на кузові і прикраси в салоні. Пакети RTR в США можна купити і встановити у офіційних дилерів Форда.

Представники ескадрилій Eagle Squadron билися в небі над Північною Європою, Францією та Британією. Як данина поваги цим льотчикам фастбек Eagle Squadron Mustang GT незабаром здійснить вояж до Європи: 12 липня Гиттин-молодший поведе спорткар на знаменитому Фестивалі швидкості в Гудвуді. Потім машина повернеться в США, щоб 26 липня потрапити на авіашоу в Ошкош і далі відправитися на аукціон. Розробники нагадують, що за аналогічною програмою за останні роки створено одинадцять унікальних машин, за які вдалося виручити більше трьох мільйонів доларів. Ці кошти пішли на програму навчання та підтримки молодих пілотів ЕАА.