Серійний Volkswagen Tharu в точності повторив концепт

Серийный Volkswagen Tharu в точности повторил концепт

За розмірами компакт майже дослівно повторює Tiguan. Довжина — 4453 мм (-33), ширина — 1841 (+2), висота — 1620, з рейлінгами 1632 (-44), колісна база — 2680 мм (-1).

Виявляється, назва моделі утворено від англійських слів toughness і ruggedness, які означають твердість, жорсткість, міцність і надійність. Тлумачення явно притягнуто за вуха, але іншого не дано. Отже, концепт Powerful Family SUV всього лише за два місяці перетворився на серійний кросовер Volkswagen Tharu. Його продажу на китайському ринку стартують до кінця року, однак на цьому пригоди паркетника не закінчаться: глобальний Volks-SUV піде «в народ».

Серийный Volkswagen Tharu в точности повторил концепт

Надшвидкий шлях від сцени до конвеєра пояснюється просто: Volkswagen назвав концептом повністю готовий до серії автомобіль. Те ж саме сталося з моделлю Tayron.

Офіційні фотографії не показують інтер’єр і, на жаль, не супроводжуються технічними характеристиками. Тим не менш відомо, що кросовер сертифікований в КНР з бензиновими турбомоторами 1.2 (116 к. с.) і 1.4 (150 л. с.), «механікою» і «роботом» DSG. До речі, цю ж пару двигунів отримала в Китаї Skoda Karoq. Виробляти Tharu буде підприємство SAIC Volkswagen. У 2020 році німці обіцяють поставити модель на конвеєр в Росії та ще двох країнах. У нас вже асоціюють Тару з міцністю, але тільки скляну.