Седан Audi RS3 обзавівся начинкою від формульного боліда

Седан Audi RS3 обзавёлся начинкой от формульного болида

Кожна пара електромоторів об’єднана в два роздільних блоку. Система зміни вектора тяги працює з кожного колеса окремо. Як кажуть фахівці, електрокар Schaeffler 4ePerformance показує, як можна швидко адаптувати техніку гоночного електрокара до цивільного автомобілю.

Концерн Schaeffler Group, який володіє брендами INA, FAG і LuK, — один з найбільших розробників елементів двигунів, трансмісії і підвісок. Німці йдуть в ногу з часом, тому в стінах компанії працює і відділ по розробці технічних рішень для гібридів та електромобілів. Останній напрям розвивається особливо потужно. Наприклад, Schaeffler Group виступає основним спонсором гоночної команди Audi Sport ABT, досить успішно бере участь у змаганнях Formula E. І специ Шэффлера набираються досвіду, про що свідчить проект Schaeffler 4ePerformance.

Седан Audi RS3 обзавёлся начинкой от формульного болида

На електричному суперкарі встановлені два блоку літієво-іонних акумуляторів загальною ємністю 64 кВт•год. Кожен з тягових двигунів розвиває 220 кВт (299,2 л. с.).

Це розробка электромобильного відділення німецького концерну. За основу взяли седан Audi RS3. Правда, 400-сильний турбомотор 2.5 і семиступінчастий преселективний робот відправилися на звалище. Як і інша технічна начинка. Адже під розширеним кузовом інженери запроторили потрухи електричного боліда ABT Schaeffler FE01, на якому Лукас Ді Грассі і Даніель Абт ганялися в сезоні 2015-2016. Силова установка седана складається з чотирьох електромоторів (по одному на кожне колесо. Сумарна віддача ― 1197 сил. А з нуля до 200 км/год Schaeffler 4ePerformance вистрілює менш ніж за сім секунд. Bugatti Chiron робить це за 6,5 с.