Проект спорткара Tamo Racemo виставлений на продаж

Проект спорткара Tamo Racemo выставлен на продажу

Задньопривідна двухдверка масою 800 кг налічує в довжину 3835 мм, колісна база — 2430 мм Силовий агрегат складається з трициліндрового двигуна 1.2 Revotron (190 л. с., 210 Н•м) і шестиступенчатого «робота». Розгін до сотні триває менше шести секунд.

Компанія Tata Motors, вивчивши свої результати за останній фінансовий рік, вирішила в цілях оптимізації позбутися значної кількості активів і навіть частини оборонного бізнесу. Нічого не поробиш — Tata залишається збитковою. Тепер, як повідомляє The Indian Express, шукає покупців і амбітний проект Tamo Racemo. Спорткупе в 2017 році наробила шуму в Женеві і змусило багатьох по-новому поглянути на індійський автопром. Racemo, наділений італійським дизайном, бачився флагманом і символом наступного розділу в історії Тати… В яку суму оцінено проект, невідомо.

Проект спорткара Tamo Racemo выставлен на продажу

В цьому році купе отримало суто електричної версією Racemo± потужністю 150 кВт (204 л. с.). Машинка повинна розганятися до 200 км/год і пробігати без підзарядки 350 км.

Нагадаємо, Racemo опинився під загрозою вдруге. Влітку 2017-го проект був заморожений по все тим же фінансових причин. Однак у лютому бос Тати Гюнтер Бутшек говорив про відродження: «Ми поміщали Racemo в холодильник, оскільки нам потрібно було переорієнтувати капітальні витрати. Але тепер Tamo так же живий, як рік тому, і прекрасно служить основоположною ідеєю».