Позашляховик Dodge Durango Pursuit послужить поліції

Вседорожник Dodge Durango Pursuit послужит полиции

Поліцейському Чарджеру з «вісімкою» доступний опціональний привід повний, а кросовер Durango Pursuit повнопривідний вже за замовчуванням. Впевненість поза доріг водієві Durango повинні надавати двоступенева роздатка із знижуючим рядом і кліренс у 206 мм

Американці вивели на ринок нову поліцейську модель — Dodge Durango Pursuit. Як не дивно, для версії з гучною приставкою до імені «переслідування» був обраний порівняно скромний мотор V8 5.7 (365 к. с., 529 Н•м, плюс восьмиступінчастий «автомат»), а не наявний у топового варіанти Durango SRT V8 6.4 на 481 силу. Втім, у раніше поданому седан Dodge Charger Pursuit базовим і зовсім є двигун V6 3.6 (296 к. с., 353 Н•м), а «вісімка» 5.7 (375 к. с., 536 Н•м) для нього опція. І для порівняння варто згадати пікап Ford F-150 Police Responder, в якому працює лише турбошестерка» 3.5 на 380 «конячок» і 637 Н•м.

Вседорожник Dodge Durango Pursuit послужит полиции

Ймовірно, агрегат 5.7 компанія порахувала золотою серединою між потужністю і економічністю. Остання для повсякденного патрульної роботи — теж важливий чинник. Вседорожник Durango з повним приводом і двигуном 5.7 витрачає на шосе 10,7 л/100 км, а з V8 6.4 — 12,4 л.

Крім проводки під зовнішній пошуковий прожектор і інших специфічних для поліцейського амплуа дрібниць, Durango Pursuit відрізняється від початкового Durango R/T генератором збільшеної потужності і посиленою стартерной батареєю. Така при мінусових температурах видає пусковий струм в 800 А проти 700 А у исходника. Ще тут поставлено більш продуктивний водяний насос і поліпшене охолодження моторного масла. Посилена і гальмівна система. Вона забезпечує зупинку машини зі швидкості 60 миль/год (97 км/год) на дистанції в 40,8 м.

Вседорожник Dodge Durango Pursuit послужит полиции

Для поліцейської машини чи не важливіше чистої потужності — надійність, витривалість і грамотно розміщене спеціальне обладнання (тут показаний Charger Pursuit).

«Трьохзонний клімат сподобається вашій поліцейської собаці», — розхвалюють переваги моделі її автори. Люди ж оцінять стандартну систему стабілізації причепа і рекордну для сегмента буксируемую масу в 3266 кг, а також солідну колісну базу (3045), що дає стабільність на швидкісних прямих і ідеальне статичне розподіл ваги 50:50, сприятливе для керованості. Виробник вказує, що Durango Pursuit буде доступний до замовлення поліцейськими департаментами обмежений час.