Позашляховик Chevrolet Suburban дочекався великого двигуна

Внедорожник Chevrolet Suburban дождался большого двигателя

Пакет RST Performance Package годиться тільки для найдорожчій комплектації Premier (від $65 195). За цінами інформації поки немає, але у випадку з Tahoe доплата за RST-пакет становить $4855. Тобто такий же Suburban буде коштувати близько $70 000.

Chevrolet Suburban народився велетнем. У 1935 році він вже міг взяти на борт вісім осіб, а при бажанні можна було організувати містку вантажну площадку (1905 x 1956 мм). П’ятиметрової довжини позашляховик досяг вже в 1941-м. Сьогодні Suburban ― це 5697 мм сталі та алюмінію при колісній базі 3302 мм і спорядженій масі 2635 кг (версія 4WD). Тим дивніше, що модель останнього покоління з 2014 року продається з невеликим, за мірками класу мотором V8 5.3 (355 л. с., 519 Н•м). Ситуацію виправили тільки зараз. Американці представили Suburban у виконанні RST Performance Package.

Внедорожник Chevrolet Suburban дождался большого двигателя

Порівняно з шестиступінчастим «автоматом» у десятиступенчатого ширше силовий діапазон і більш короткі передачі. Оспортивленный Suburban буде поставлятися з заводу на колесах з шинами розмірністю 285/45 R22 на обох осях.

Головне ― у цій версії у самого великого Chevy в модельній гаммі нарешті з’явився великий двигун. Восьмициліндровий агрегат робочим об’ємом 6,2 л, оснащений безпосереднім уприскуванням палива, доопрацьованою системою деактивації циліндрів і регулюванням фаз газорозподілу на впуску і випуску, працює в парі з десятиступенчатым «автоматом» замість шестидіапазонним аналога. Віддача «атмосферника» ― 426 к. с. і 624 ньютон-метра. Про динамічні характеристики не повідомляється, але відомо, що Chevrolet Tahoe RST Performance Package, який легше на центнер, прискорюється до 97 км/год за 5,7 с.

Внедорожник Chevrolet Suburban дождался большого двигателя

Опціонально доступні випускна система Borla з зменшеним на 28% протитиском і шестипоршневі супорти Brembo з 410-міліметровими дисками підвищеної зносостійкості Duralife. Його площа на 42% більше, ніж у штатного, а площа гальмівних колодок на 84% вище стандартних.

Зовні новинка відрізняється від стандартних версій майже повною відсутністю хрому. Пофарбовані В колір кузова окантовка решітки радіатора і дверні ручки, а сам «гриль», край бічного скління, рейлінги, корпуси бічних дзеркал, логотипи і шильдики виконані в чорному кольорі. Колеса ― виключно легкосплавні діаметром 22 дюйми. Приховані від очей електроннокеровані амортизатори Magnetic Ride Control, адаптуються під дорожнє полотно кожні п’ять мілісекунд і доступні за замовчуванням. У продаж на північноамериканському ринку автомобіль надійде влітку 2018 року у варіантах з заднім або повним приводом.