Паркетник Subaru Crosstrek Hybrid відкриє нову нішу для марки

Паркетник Subaru Crosstrek Hybrid откроет новую нишу для марки

Модель XV на американському ринку іменується просто Crosstrek (індекс XV відкинутий). Мотор тільки один: два літри, 154 к. с. і 197 Н•м. Простий гібрид (минулого покоління) пропонувався там ще в 2017 році, але нині знято з порядку денного.

У 2013 році кросовер Subaru XV Crosstrek Hybrid став першим серійним гібридом бренду (зі звичайною, не підключається силовою установкою). Він був побудований на основі пятидверки XV минулого покоління. Тепер історія готова повторитися на новому витку розвитку. Компанія Subaru of America заявила, що Crosstrek Hybrid 2019 модельного року (природно, заснований на новій генерації XV/Crosstrek) виявиться першим у марки Subaru заряджати від мережі гібридом.

Паркетник Subaru Crosstrek Hybrid откроет новую нишу для марки

Компанії Subaru і Toyota не перший раз кооперуються (згадаймо хоча б пару Toyota GT86 і Subaru BRZ, яка в новому поколінні, до речі, знову буде створена спільно). До того ж Тойоті належить 16,48% корпорації Subaru.

У новій машині буде реалізований цікавий мікст: гібридної складової виявиться система Toyota Hybrid System. Інженери адаптують її до субаровским «візку» Subaru Global Platform, своєму чотирициліндровому «оппозитнику» і симетричного повного приводу. При цьому трансмісія виявиться повністю нової. Інших технічних подробиць виробник не розкрив. Зате зазначив, що підключається гібрид буде володіти рядом оригінальних дизайнерських елементів, що відокремлюють його від чисто бензинової версії.

Паркетник Subaru Crosstrek Hybrid откроет новую нишу для марки

Модель Prius Prime 2018 року може пройти без запуску ДВЗ 40 км в циклі EPA. Тут використаний акумулятор на 8,8 кВт•год. Є шанс, що для Кросстрека автори візьмуть батарею повместительнее.

Можна очікувати, що по електричній частині Crosstrek Hybrid буде дуже схожим на хетчбек Toyota Prius Prime. Фірма Subaru уточнює, що водій бензоэлектрического Кросстрека зможе вибирати як гібридний, так і чисто електричний режим руху. У продаж в США новий Crosstrek Hybrid надійде ближче до кінця 2018 року. Так що в найближчі місяці нас чекає прем’єра цієї моделі. Відомо, що в подальших планах у Subaru числиться і повністю електричний кросовер. Не виключено, що модель Crosstrek буде взята за основу і в цьому випадку.