Модель Ford Mustang Shelby GT500 здивує суперників віддачею

Модель Ford Mustang Shelby GT500 удивит соперников отдачей

Значний подвійний ряд вентиляційних «зябер» по центру капота — одна з яскравих рис нової моделі.

Фастбек по імені Ford Mustang Shelby GT500 потрапить на ринок лише в 2019-м. Прем’єра може відбутися в найближчі місяці. У всякому випадку розробники не лінуються привертати увагу публіки тизерами. За неофіційними даними, вихід спорткара американці можуть перенести. Нібито інженери прагнуть досконало відшліфувати силову установку і в такому випадку раніше січня, на шоу в Детройті, нам новачка не бачити.

Модель Ford Mustang Shelby GT500 удивит соперников отдачей

Передній бампер топового Мустанга нещодавно потрапив в кадр. Праворуч — тестовий прототип. До речі, ви ж не повірили, що модель обійдеться без антикрила?

Щодо мотора різні джерела сходяться в тому, що тут буде застосований новий агрегат V8 5.2 Predator з приводним компресором, отриманий шляхом доопрацювання атмосферної «вісімки» 5.2 Voodoo, відомої за моделями Shelby GT350 і GT350R. А про коробці передач є розбіжності в прогнозах.

Модель Ford Mustang Shelby GT500 удивит соперников отдачей

Днями компанія Ford виклала тізер: знімок Shelby GT500 зверху. А шанувальники марки з форуму Mustang6G обробили кадр, пофантазувавши щодо можливих забарвлень машини (праворуч).

Ймовірно, покупцям запропонують і трьох-та двухпедальную модифікацію спорткара. З «механікою» все ясно. Автоматичний варіант викликає питання. Одна версія — на машині буде використаний десятиступенчатый «автомат», друга — семиступінчастий преселектив Getrag з двома зчепленнями, подібний до того, що ставиться на суперкар Ford GT.

Модель Ford Mustang Shelby GT500 удивит соперников отдачей

Компанія Ford не раз використовувала пасхалки (приховані послання) в своїх тизерах. Реклама цифровий прибирання Мустанга може виявитися натяком на потужність 772 американські «конячки» (а це майже 783 метричні). У Shelby GT500 минулого покоління після всіх апдейтів було 671 л. с. (і 856 Н•м).

Цей ролик компанія виклала ще в січні, але непогано і повторити. У той раз, до речі, була підтверджена потужність «понад сімсот сил». Перед нами самий потужний серійний дорожній Ford.

Якщо 533-сильний (582 Н•м), орієнтований на трек, Ford Shelby GT350R коштує в США $65 640, то його побратим Shelby GT500 з його потужністю без малого вісім сотень «конячок», швидше за все, подолає планку в сімдесят тисяч, якщо не вісімдесят. Для порівняння, безпосередньо конкурує з Shelby купе Dodge Challenger SRT Hellcat Widebody (717 л. с., 881 Н•м) оцінено в $71 495 (більш потужний Challenger Demon, як ми знаємо, нещодавно свою кар’єру завершив). Ну а топовий дорожній варіант у Camaro — Chevrolet Camaro ZL1 1LE (659 к. с., 881 Н•м) — можна купити за $69 995.