Марка Peugeot представить у Парижі «радикальний» концепт

Марка Peugeot представит в Париже «радикальный» концепт

Останнім концептом від Peugeot на сьогоднішній день залишається універсал Instinct, показаний на Женевському шоу в березні. Ця машина цілком консервативна: гібрид з Інтернетом, автопілотом та приємною зовнішністю. Чи То справа DS X E-Tense…

Гендиректор Peugeot Жан-Філіп Импарато розповів виданню Autocar, що його компанія привезе на Паризьке автовиставку у жовтні «щось видатне і радикальне». Новий концепт натякне на майбутній серійний продукт. Крім того, шоу-кар підтвердить план по створенню з 2019 року електрифікованих версій всіх моделей Peugeot. При цьому відмовлятися від ДВС бренд не планує. «Кожна машина матиме три силових агрегату: дизельний, бензиновий і електрифікований», — зазначив Импарато.

Марка Peugeot представит в Париже «радикальный» концепт

Ось ретроспектива за концепту Peugeot останніх років. Найбільш насиченим був 2014 рік, що увібрав в себе кросовер Quartz, седан Exalt і родстер Fractal. Хороший приклад радикалізму — суперкар Onyx, гібрид з 600-сильним V8 3.7. Він реально їде, на відміну від віртуальних L500 R HYbrid і Vision GT.

По-справжньому радикальним зараз виглядав би ненаситний монстр з дизелем від Фольксвагена, але, зі слів Импарато, вимальовується черговий електрокар. Шеф також визнав, що хетчбек Peugeot 208 наступного покоління (Жан-Філіп назвав його «кілером») отримає версію на батареях, однак залишить за собою шильдик GTi. Ну а в Парижі 4-14 жовтня публіку серед іншого буде чекати Peugeot 508 в кузові універсал.