Кросовер Renault Duster Dakar змінився в новому модельному році

Кроссовер Renault Duster Dakar изменился в новом модельном году

Всі Дакари за замовчуванням — повнопривідні. Моторів запропоновано три: 1.6 на 114 к. с. тільки з шестиступінчастою «механікою», 2.0 (143 к. с.) з «механікою» або чотириступінчастим «автоматом» на вибір і дизель 1.5 (109 л. с.) з «механікою».

В кінці 2016 року в Росії з’явилася лімітована серія кросоверів Renault Duster Dakar, відрізняється цілим рядом дизайнерських штрихів зовні і всередині. Ті машини ще можна зустріти у дилерів, тим часом компанія Renault Росія оголосила про старт продажів нової версії — Duster Dakar 2018 року. Вона багато в чому повторює попередню, але отримала кілька змін в дизайні і обладнанні. Ще в кузовну панель доданий новий ексклюзивний колір «помаранчева Арізона», доступний тільки цієї версії (все ж відтінків шість). Мінімальна ціна на Dakar-2018 — 1 005 990 рублів (з мотором 1.6).

Кроссовер Renault Duster Dakar изменился в новом модельном году

Порівняно з попереднім Дакаром тут стало ще більше чорного (наприклад, накладка на передньому бампері — раніше вона була сріблястою). Тут є чорні розширювачі колісних арок, диски Black Thema (16 дюймів), бічні молдинги і хромовані накладки на пороги і задній бампер з написами Dakar, беджики серії на дверях, килимки з написом Duster.

У базове оснащення всіх варіантів Дакара входять протитуманки, кондиціонер, обігрів зовнішніх дзеркал і передніх сидінь, передні електросклопідйомники, 12-вольта розетка на другому ряду, аудіосистема з AUX, USB, Bluetooth, два эйрбэга. У бензинових Дакарів понад перерахованого є обігрів лобового скла і дистанційний запуск двигуна. Варіант з дволітровим мотором оцінений в 1 045 990 рублів (з «механікою») і 1 095 990 (з «автоматом»), а дизельний Renault Duster Dakar коштує від 1 079 990 рублів.

Кроссовер Renault Duster Dakar изменился в новом модельном году

Інтер’єр відрізняється чорними ручками дверей і декоративною обробкою центральній консолі. На спинках двоколірних крісел — вишивка Dakar.

Додамо, що минулої осені компанія створила паркетник Duster нового покоління. Але в російському представництві поки не готові назвати терміни його появи на нашому ринку, так само як і локалізації. З часом це, звичайно, відбудеться, адже модель дуже важлива для марки. Вона є одним з лідерів сегменту і взагалі продажів на вітчизняному ринку. До того ж з моменту своєї появи в 2010 році Duster розійшовся по всьому світі тиражем понад 1,5 млн штук, більше 340 000 з них продано в Росії (де модель присутня з 2012-го), тобто більше, ніж в якій-небудь іншій країні.