Фургони Ford Transit Custom PHEV пройдуть тести в Іспанії

Фургоны Ford Transit Custom PHEV пройдут тесты в Испании

Форди оснащені «телематичною системою для збору даних про фінансових, експлуатаційних і екологічних показниках», а також системою геозонирования для автоматичної зміни режимів роботи гібридної системи.

Про заряжаемом від мережі гібриді Transit Custom PHEV ми вже розповідали. Перша дослідна партія таких машин вирушила на вулиці Лондона восени минулого року. А тепер компанія Ford вирішила, що випробування в реальних умовах необхідно розширити і оголосила про старт нового проекту: парк бензоелектричні Транзитів буде відправлений у Валенсію. Автори експерименту пояснюють, що немає двох однакових міст. І необхідно перевірити, як нова модель поведе себе у відносно невеликому автопарку і не самому великому місті.

Фургоны Ford Transit Custom PHEV пройдут тесты в Испании

Основні компоненти: 1 — ДВЗ; 2 — генератор, 3 — зарядний порт, 4 — електродвигун, 5 — високовольтний кабель. Блакитним на схемі позначений паливний бак, а темно-зеленим — тягова батарея. У серії така модель з’явиться в 2019 році і буде однією з перших у своєму роді.

Нагадаємо, що в даній моделі прийнята досить рідкісна суворо послідовна гібридна схема: агрегат 1.0 EcoBoost призводить тільки генератор, заряджаючи батарею при необхідності. Передбачається, однак, що більшу частину часу комерційні клієнти зовсім не будуть використовувати ДВС і бензин. Їм вистачить чисто електричного запасу ходу на одній зарядці в 50 км, так що викиди будуть нульовими. Фірма Ford додала до цього анонсу, що вже до 2022 році в її асортименті буде налічуватися 40 електрифікованих моделей, у тому числі 16 повністю електричних. Для досягнення цієї мети компанія має намір інвестувати в конструкторські роботи і модернізацію виробництв близько $11 млрд. Тести в Іспанії включені в цей великий план.