Електрокар Porsche Mission E буде порівняємо з Панамерой за ціною

Электрокар Porsche Mission E будет сравним с Панамерой по цене

Концепт, який попереджував серійний електрокар, був 600-сильним. Але в серії, судячи з натяків голови Porsche Олівера Блюма, тут будуть різні версії по потужності. Видання Auto Express припускає, що 600 л. с. отримає топовий Mission E, а початковий — близько 400.

Конвеєрний варіант електромобіля Porsche Mission E (назва моделі, швидше за все, до старту продажів зміниться) буде представлений на початку 2019 року, запевняє Auto Express. При цьому, нібито, базова модифікація першого в історії серійного електрокара марки по вартості виявиться порівнянна з Панамерой. Британці прогнозують старт на рівні 70 000 фунтів (5,82 млн рублів). Найпростіша версія Панамери (на 330 к. с.) коштує в Британії від 67 898 фунтів. Між іншим, в такому випадку преміальний німець складе конкуренцію Теслам S 75D і 100D, які в Туманному Альбіоні оцінено в 65 550 і 87 050 фунтів відповідно.

Відомий гонщик Марк Веббер випробував передсерійний зразок Mission E на фірмовій трасі в Вайсахе і назвав машину «game changer». Більш того, за відчуттями вона нагадала Марку гібридний лемановскій спортпрототип Porsche 919. Приємним сюрпризом стали керованість і гальма.

Буде поряд з різними рівнями віддачі змінюватись і обсяг батареї — ще неясно. А ось повний привід, схоже, поставлять у всіх виконаннях на момент старту продажів, але пізніше в життєвому циклі модель може отримати і спрощену задньопривідну варіацію. Нагадаємо, номінальний запас ходу в шоу-кара становив 500 км. З цікавого тут очікуються оновлення пз «по повітрю» і високошвидкісна система зарядки з напругою 800 вольт (80% за 15 хвилин). Пізніше вельми вірогідна поява піднесеного електричного побратима, який натякнув в березні концепт Mission E Cross Turismo.