Сімейство Chevrolet Camaro змінило зовнішність та обладнання

Семейство Chevrolet Camaro поменяло внешность и оборудование

Хоча у Turbo 1LE віддача скромна (279 к. с., 400 Н•м), на кільці машина повинна стати цікавіше за рахунок перенастроєною підвіски, в тому числі більш жорстких стабілізаторів поперечної стійкості і шарнірних з’єднань.

Американці розкрили зміни в купе і кабріолетом Chevrolet Camaro 2019 модельного року. Крім помітною перекроювання екстер’єру, автомобіль отримав нове обладнання і версії. Одним з головних нововведень стало додавання орієнтованої на трек дволітрової версії Camaro Turbo 1LE, яка приєдналася до більш потужним побратимам V6 1LE, SS 1LE і ZL1 1LE, тобто моделям з «шісткою» і «вісімкою».

Семейство Chevrolet Camaro поменяло внешность и оборудование

Одне з найяскравіших змін у моделі: повністю нова передня і задня оптика (при цьому ліхтарі на RS, SS і ZL1 будуть з легкою нейтральною тонуванням лінз). Крім того, решітки, повітрозабірники, вентиляційні отвори від носа до хвоста були оптимізовані заради поліпшення охолодження агрегатів, зниження підйомної сили і опору повітря.

Варіант Turbo 1LE жорсткіше на ходу, ніж звичайна дволітрова версія. Також він отримав різновеликі літні шини (245/40 R20 і 275/35 R20), гальма Brembo з новими колодками, режими Sport Mode, Track Mode і Competition Mode в селекторі Mode Driver, рульове колесо зі зрізаним знизу ободом, а також спортивні крісла Recaro (як опція). Поставлятися така версія буде тільки з шестиступінчастою «механікою». А ось версії SS (з «вісімкою») отримали десятиступенчатый «автомат» 10L80 з лонч-контролем (замість восьмидиапазонного).

Досі десятиступенчатым «автоматом» міг похвалитися лише компресорний Camaro ZL1, а тепер така коробка дісталася купе і кабріолетів з простими «вісімками».

Такі ж машини Camaro SS відтепер хизуються емблемою flowtie на носі — фірмовою «метеликом» з наскрізним отвором замість жовтої вставки (так нібито хоч трохи, але поліпшується охолодження двигуна). Мультимедійна система оновилася до більш сучасної версії Chevrolet Infotainment 3 (екран на сім або вісім дюймів), а камера заднього виду наростила дозвіл.

Семейство Chevrolet Camaro поменяло внешность и оборудование

Дизайнери кажуть, що постаралися зробити більш явним відмінності між версіями LS/LT, RS і SS, включаючи деталі решітки радіатора, бампери, дифузори капот і оптику. На RS (на фото) і SS з’явилися нові по дизайну колісні диски.

Поліпшений бортовий реєстратор Performance Data Recorder. В якості опції тепер можна отримати цифрове салонне дзеркало-екран і систему попередження фронтальних зіткнень. А на LT можна замовити RS Appearance Package з блискучою чорною решіткою радіатора і нижній вставкою Galvano Chrome. У російському представництві компанії Драйву розповіли, що оновлений Camaro у нас точно з’явиться «в середньостроковій перспективі».

Було — стало

Семейство Chevrolet Camaro поменяло внешность и оборудование