Шоу-кар Buick Enspire блиснув можливостями електроприводу

Шоу-кар Buick Enspire блеснул возможностями электропривода

Після прем’єри на спеціальному заході Бьюїк концепт відправиться в Пекін, на міжнародний автосалон, який відкриється 25 квітня.

У китайському Учжэне відбулася презентація концепту Buick Enspire — це провісник електричного паркетника марки. Всупереч очікуванням, машина не збігається з безіменним слайдом 2017 року, а значить, нас чекає як мінімум ще одна подібна легковик. В рисах нового концепту швидше можна угледіти асоціації з шоу-каром Chevrolet FNR-X. Тому теж належить трансформація в серійну модель.

Шоу-кар Buick Enspire блеснул возможностями электропривода

Електромобіль готовий до швидкісної підживлення батареї (80% за 40 хвилин), а ще оснащений системою бездротової зарядки акумулятора.

Раніше представники GM говорили, що у рамках масштабної електрифікації створять 20 нових електрокарів, причому частина з них запозичить начинку у хетча Chevrolet Bolt. У даному разі якщо запозичення і мали місце, то з істотною переробкою. Потужність силової установки Инспайра становить 410 кВт (557 к. с.), а запас ходу на одній зарядці дорівнює 595 км (з якого випробувального циклу — не зазначено). Для порівняння, потужність Болта — 204 л. с., а пробіг без підзарядки у нього дорівнює 383 км за стандартом EPA і 520 км за NEDC. Динаміка родичів тим більше різниться: з місця до 60 миль/год (0-97 км/год) кросовер Buick Enspire прискорюється за чотири секунди рівно, а Болта потрібно близько семи. Навіть новітній електричний паркетник Jaguar I-Pace за паспортними даними програє — 400 к. с., 480 км (WLTP) і 4,5 с до 60 миль/год

Шоу-кар Buick Enspire блеснул возможностями электропривода

Тема інтер’єру з переважанням горизонтальних ліній названа «surround skyline» (навколишній горизонт).

Центральна консоль і підлокітники в концепті виконані з натурального дерева і замші. У машині встановлені ширяють крісла «театрального типу», OLED-екран, система зв’язку з мережею 5G та інтелектуальний проекційний дисплей з розширеною (доповненої) реальністю. Серійна інтерпретація концепту напевно з’явиться спершу на китайському ринку. До речі, у марки для Піднебесної заготовлено чимало сюрпризів. Наприклад, модель Buick Velite 6 (ми про неї розповімо окремо), у якій будуть тільки «зелені» силові установки — гібридна з зарядкою від мережі і чисто електрична.