Серія Rolls-Royce Black Badge увійшла в колекцію Adamas

Серия Rolls-Royce Black Badge вошла в коллекцию Adamas

Гама, в якій оформлений інтер’єр (Mandarin Orange для кабріолета і Cobalto Blue у купе), виражена в двокольоровій розфарбовування кузова з глибокими переходами відтінків і зачаровує райдужним ефектом. За бажанням клієнта машину пофарбують у будь-який інший колір.

Лінійка Black Badge, відкрита Роллс-Ройсом два роки тому обіцяла «самий глибокий чорний колір в історії автоіндустрії». Але тепер майстри з Гудвуда вирішили, що «кромешность» темряви ще не вичерпана, і звернулися до вуглецевого волокна. Воно уособлює суть колекції Adamas, чия назва означає «непереможний», а також «алмаз». Тим, хто не боїться прогресивної розкоші в її самій темній формі, адресована особлива серія: 40 купе Rolls-Royce Wraith і 30 кабріолетів Dawn.

Серия Rolls-Royce Black Badge вошла в коллекцию Adamas

На стелі з 1340 волоконно-оптичних вогників формується молекулярна структура вуглецю, який стає алмазом. Аналоговий годинник інкрустовані 88 чорними діамантами, вирощеними в лабораторії. Також в наявності перламутрова шкіра і полірований алюміній.

Фігурка «Дух екстазу» вперше в історії виконана з вуглецевого волокна. Укладання 294 шарів на титанової основі вимагає 68 годин. В оформленні використані знак нескінченності. Він присутній на кріслах, хронометрі і світяться табличках, які підтверджують причетність Роллсов до ексклюзивної партії: «Black Badge Wraith Adamas — One of Forty» і «Black Badge Dawn Adamas — One of Thirty».