Позашляховики Jeep Liberty потрапили під відкликання через підголівників

Внедорожники Jeep Liberty попали под отзыв из-за подголовников

Минулого разу про Liberty ми згадували рік тому, коли позашляховики були запідозрені в несправності блоку управління системами безпеки пасажирів.

В передні сидіння Джипів вбудовані активні підголовники. При ударі ззаду вони автоматично зміщуються вперед, щоб захистити пасажирів від травм хлистів. Однак електронний модуль, який відповідає за цю функцію, може не спрацювати. Тому до дилерам доведеться заїхати власникам 483 всюдиходів Jeep Liberty, проданих в Росії з вересня 2011 року за той же місяць 2013-го. Список VIN-кодів — за посиланням.

Внедорожники Jeep Liberty попали под отзыв из-за подголовников

По ідеї, повинен попередити про небезпеку гарячий значок на панелі приладів. Виробник каже, що не знає про будь-які аварії або травмах, пов’язаних з виявленим дефектом.

Наш відгук — крапля в морі. Група FCA ще минулої осені оголосила про глобальну сервісної акції, що зачіпає 470 000 автомобілів по всьому світу (з них 414 000 знаходяться в США). Поряд з Liberty під заміс потрапили седани Chrysler 200 і Dodge Avenger 2012-2013 модельних років. Заміна модуля скрізь проводиться безкоштовно.