Німці розкрили характеристики мотора купе BMW M850i

Немцы раскрыли характеристики мотора купе BMW M850i

За інформацією британської преси, споряджена маса BMW M850i xDrive складе близько 1900 кг, а прискорення до сотні у 530-сильної машини буде займати 3,7 с. Максимальна швидкість обмежена електронікою на 250 км/ч.

Коли мова заходить про еталонних звивистих дорогах, багато хто цілком резонно згадують Сполучене Королівство. Ось і фахівці компанії BMW, що відповідають за ходові якості, вирушили в Уельс для фінальної налаштування купе восьмої серії. Вже в цьому році, швидше за все, на Паризькому мотор-шоу, відбудеться дебют флагманської дводверки. Кузов все ще покритий камуфляжем, салон накритий матами, не дозволяють щось розгледіти. Однак є офіційна інформація про двигуні, яким будуть оснащувати модифікацію BMW M850i xDrive. Так, це наддувний вісімка об’ємом 4,4 літра

Немцы раскрыли характеристики мотора купе BMW M850i

З часом купе восьмої серії обросте модифікаціями. Клієнтам запропонують не тільки восьмициліндрові виконання, але і машини з рядними наддувними «шістками». Буде і топ-версія BMW M8 з мотором потужністю понад 600 сил.

Як?! Невже це та сама перша в світі «вісімка», у якій турбокомпресори розташували в розвалі блока і про «надійності» якої складають легенди? Можна видихнути ― горезвісний агрегат N63 відправлять у відставку. Замість нього мотористи з Мюнхена підготували абсолютно новий двигун, якого ріднить з попередником лише кубатура і кількість турбокомпресорів.

 http://vykup-segodnya.ru/vykup-kreditnogo-avtomobilya/

Також заявлена більш солідна віддача ― 530 к. с. і 750 Н•м. Для порівняння, на седані BMW M550i xDrive мотор V8 4.4 серії N63 розвиває 462 к. с. і 650 Н•м. Купе BMW M850i xDrive також отримає більш скорострільний восьмиступінчастий «автомат».

Немцы раскрыли характеристики мотора купе BMW M850i

Шкода, що ми не побачимо наступника двенадцатицилиндрового купе BMW 850i. У компанії BMW прийняли рішення залишити мотори V12 тільки моделей Rolls-Royce. А седан BMW M760i зникне з модельного ряду вже через рік, коли представлять оновлену «сімку».

В основу «вісімки» ляже та модифікація модульної платформи CLAR, на якій базується седан п’ятої серії. Підвіска ― пружинна, двохважільна спереду і ззаду багатоважільна. У списку оснащення очікуються електроннокеровані амортизатори, «коротка» рульова рейка, активні електромеханічні стабілізатори поперечної стійкості і полноуправляемое шасі. Велике купе також отримає підключається повний привід і активний задній редуктор. Продажі автомобіля повинні початися до кінця 2018 року. За чутками, ціна на M850i xDrive складе близько 115 тисяч євро.