Ліфтбек Volkswagen Arteon взяв знайомий індекс CC в Піднебесній

Лифтбек Volkswagen Arteon взял знакомый индекс CC в Поднебесной

П’ятидверку для Китаю буде випускати СП FAW-Volkswagen.

У Пекіні відбувся дебют китайської варіації пятидверки Volkswagen Arteon. Довжину і базу (4862 і 2841 мм), всупереч останньої тенденції, спеціально для Піднебесної фольксвагеновцы збільшувати не стали, натомість вирішили змінити назву автомобіля. У продаж ліфтбек надійде зі знайомим позначенням CC. Нагадаємо, саме на заміну моделі СС німці і створили Arteon.

Лифтбек Volkswagen Arteon взял знакомый индекс CC в Поднебесной

У Китаї будуть продаватися як стандартні виконання лифтбека, так і в обважуванні R-line, з колесами діаметром 17 і 19 дюймів. Круговий огляд, помічники водія, світлодіодна оптика — в наявності.

За даними китайських ЗМІ, старша версія двигуна 2.0 TSI на 280 л. с. в Піднебесній представлена не буде. Місцевим покупцям запропонують варіанти дволітрового агрегату на 186 220 сил (таких значень немає в Європі) в поєднанні з семиступінчастим «роботом». Можливо, такий хід продиктований бажанням знизити стартову ціну і підвищити тим самим продажі моделі. Йде покоління Фольксвагена СС у Китаї продається з мотором V6 3.0 і коштує від 252 800 юанів (2,48 млн рублів). У минулому році там купили 21 472 седана СС, що є більш ніж двократним падінням порівняно з піковим 2014 роком (47 892 штуки).