Кросовери Mazda CX-5 викликані на перевірку гальма

Кроссоверы Mazda CX-5 вызваны на проверку тормоза

На ремонт запрошені на «п’ятірки», продані з листопада 2012 року по вересень 2015-го. Під відгук у тому числі потрапили машини першої генерації, які не пройшли жодного оновлення.

Чохол заднього супорта пропускає вологу. Вал стоянкового гальма з тросовим приводом піддається корозії. В результаті автомобіль, припаркований на схилі, може рушити з місця, а рухається машина, навпаки, несподівано почне уповільнюватися. Для вирішення проблеми оголошена глобальна акція, яка в Росії вже торкнулася седанів Mazda 6. На черзі паркетники Mazda CX-5 — 20 030 штук.

Кроссоверы Mazda CX-5 вызваны на проверку тормоза

Останній відгук Мазди CX-5 в Північній Америці торкнувся близько 1100 машин. Причиною стала небезпечна близькість до вихлопного патрубка джгута проводів, що йде до буксируваному причепу. Дроти можуть пошкодитися, стопи та повороти згаснуть, ризик ДТП підвищиться.

В інших країнах дефект стоянкового гальма також зафіксований у моделей Mazda 3 і Mazda 2. Відкликані автомобілі обчислюються десятками і сотнями тисяч. Спочатку дилери повинні перевірити вали приводу і супорти, а потім міняти їх, або ставити новий захисний чохол. І все забесплатно. Перелік VIN-номерів тут.