Кросовер Haima SG00 буде флагманом по імені S6

Кроссовер Haima SG00 будет флагманом по имени S6

Схоже, китайських дизайнерів «надихнув» новий Hyundai Santa Fe. Двоповерхова оптика на світлодіодах дуже схожа. Але SG00 — не середньорозмірний, а компактний паркетник, порівнянний за габаритами, наприклад, з Тойотою RAV4.

До прем’єри в Пекіні готується не тільки прототип Haima S5, але і модель S6, яка встане на сходинку вище. Поки вона носить кодове позначення SG00, і її ринковий дебют запланований на 2019 рік. В основі кросовера лежить нова модульна платформа HMGA (Haima Global Architecture), що продовжує справу фордівської «візки» CD2: тут теж стійки McPherson спереду і багаторичажка ззаду. «Шістка» відчутно більше «п’ятірки». Довжина — 4565 мм (+147), ширина — 1850 (+27), висота — 1682 (+52), колісна база — 2700 мм (+70).

Кроссовер Haima SG00 будет флагманом по имени S6

Вперше на моделях Хайми дебютує просунутий комплекс безпеки ADAS, що включає в себе камери кругового огляду, радар, адаптивний круїз-контроль з автоматичним гальмуванням.

Кроссовер Haima SG00 будет флагманом по имени S6

Архітектура салону у моделей S6 і S5 загальна, але тут є претензія на преміум. Водієві уготовані «спортивний» кермо і складна для сприйняття приборка. Верхня частина передньої панелі і дверні карти оброблені м’якими на дотик матеріалами. Жорсткого пластика теж вистачає.

У гамі заявлені три бензинових турбомотора: «четвірка» 1.5 (163 сили) і трициліндровий агрегат 1.2 (148 л. с.), наявні у Хайми S5, а також наддувний двигун 1.6 неназваною потужності. Коробки передач — шестиступінчастою «механіка» і «автомат», семідіапазонний «робот» з двома зчепленнями. Повного приводу немає і не буде. У перспективі Haima S6 отримає гібридну і суто електричну версії… Зауважимо, що компанія «Хайма Автомобілі Рус» формально присутній на російському ринку і йти не має наміру, хоча жодної машини зараз у продажу немає. Як з’ясував Драйв, кросовер Haima S5 вже сертифікований, опрацьовуються питання про постачання інших моделей, але ніякі терміни не афішуються.