Кросовер Haima S5 змінить покоління на автошоу в Пекіні

Кроссовер Haima S5 сменит поколение на автошоу в Пекине

Вигляд змінився кардинально — передок повністю перекроєний. Раніше за дизайн відповідали італійці. Хто тепер, неясно. Довжина машини збільшилася на 60 мм (до 4418), ширина (1823), висота (1630) і колісна база (2630 мм) залишилися колишніми.

Модель Haima S5 з’явилася на світ навесні 2014-го, і в тому ж році китайці пообіцяли почати продажі передньопривідного паркетника в Росії. Потім сталася криза, потім у дилерів Хайми закінчилися машини, а поставки не відновилися. Проте йти з нашого ринку компанія відмовилася навідріз. Зараз ситуація законсервована: Haima 7 і M3 пропонуються лише номінально, новинок немає, сервіс працює. Тим часом навесні 2017-го на Шанхайській виставці «ес-п’ятий» постав у вигляді концепту, який ось-ось без істотних змін перетвориться в машину другого покоління.

Кроссовер Haima S5 сменит поколение на автошоу в Пекине

Важко сказати, чи змінилася платформа. «Перша» Haima S5 використовує фордовскую «візок» CD2 зразка 2001 року, спільну з моделями Ford Escape і Mazda Tribute першої генерації. Це не завадило китайцям в 2017-му купити 63 248 машин. Рекордним був 2016-й — 102 607 штук.

Кроссовер Haima S5 сменит поколение на автошоу в Пекине

Найгірше, що можна було зробити з салоном, — залишити жахливу архаїку, яка тут панувала. Її вдалося знищити на корню. Вийшов трохи дивний інтер’єр з мінімумом фізичних кнопок, жорстким сріблястим пластиком і псевдокожей.

Гамма двигунів інша. «Атмосферника» 1.6 більше немає. Замість нього трудиться трициліндровий наддувний агрегат 1.2 (148 л. с.). «Турбочетвірка» залишилася в строю. Тепер вона видає 163 сили. Коробки передач не названі. Імовірно, це «механіка» і варіатор. Список оснащення повинен бути багатим: повний набір подушок і «шторок безпеки, моніторинг розмітки і тиску в шинах, датчики світла і дощу, панорамний дах і так далі. Прем’єра в Пекіні намічена на 25 квітня. Представники компанії «Хайма Автомобілі Рус» виявилися недоступні для коментарів.