Компанія Volvo зазнала в Каліфорнії нову послугу

Компания Volvo испытала в Калифорнии новую услугу

Можливість ділитися через Мережу безпечними цифровими ключами спочатку закладена в новітню модель Volvo XC40, але з часом все Volvo будуть цього навчені.

Американське відділення Volvo оголосив про успішне випробування в Каліфорнії нового сервісу Pickup and Delivery. Він використовує технологію цифрового ключа від автомобіля та економить час власникові, що бажає відвідати сервіс. Тепер водій компанії підганяє підмінну машину до будинку або офісу клієнта і забирає звідти основний автомобіль для ремонту або техобслуговування. По завершенню сервісу водій дилера прижене автомобіль за вказаною адресою і забере підмінний. Все — без прямої участі замовника.

Компания Volvo испытала в Калифорнии новую услугу

Нові послуги стали можливими завдяки розвитку платформи Volvo On Call. Після тестів у Каліфорнії Volvo має намір поступово поширити послугу Pickup and Delivery на всі Штати.

Додамо, що віддалені заправка і мойка Volvo вже доступні в районі затоки Сан-Франциско і в Сіетлі (ваш автомобіль обслужать без вашої участі, достатньо декількох кліків на телефоні або планшеті). А в Європі на тій же технологічній основі давно діє доставка в багажник інтернет-замовлень, в тому числі бакалії. У перспективі можна представити купівлю легковика через Мережу, коли замовлений автомобіль водій переганяє відразу до вашого дому, а ключ від нього дилер скидає на стільниковий (не даремно шведи заявили, що з часом хочуть повністю відмовитися від фізичних ключів від машини, тобто навіть від радіобрелків, віддавши все на відкуп смартфонів).