Компанія FAW розширить в Росії лінійку кросоверів

Компания FAW расширит в России линейку кроссоверов

Найцікавіша з обіцяних моделей — FAW Besturn X40. Вона нова і ще свіжа, адже продажі в КНР почалися навесні 2017-го. Довжина — 4310 мм, ширина — 1780, висота — 1680, колісна база — 2600, кліренс 180 мм

У марки FAW зараз в нашій країні є тільки один кросовер Besturn X80. Він надійшов у продаж рік тому і збирається на калінінградському «Автоторі». На відміну від другої моделі, седана Oley, паркетник користується зростаючим попитом. Китайці не раз погрожували посилити SUV-лінійку і тепер роблять це знову: у вересні на наш ринок повинен вийти всешляховик FAW D60, а в грудні або трохи пізніше підтягнеться новий компакт Besturn X40.

Компания FAW расширит в России линейку кроссоверов

«Ікс-сороковий» побудований на передньопривідній «візку» зі стійками McPherson спереду і торсіонною балкою ззаду. Бензиновий «атмосферник» 1.6 видає 114 к. с. (155 Н•м), агрегатується з п’ятиступінчастою «механікою» і шестидіапазонним «автоматом».

Компания FAW расширит в России линейку кроссоверов

Крос-хетч FAW D60 побував на Московському автосалоні в 2016-му і повинен був встати на конвеєр «Автотора» в тому ж році. Але на жаль. У Китаї машинка вже оновилася, у нас буде дорестайл. Довжина — 4170 мм, колісна база — 2557 мм. Оснащення: мотор 1.5 (100 к. с.) і п’ятиступінчаста «механіка».

В червні ми отримаємо рестайлінговий Besturn X80. Оновлення принесло паркетника більш сучасну і агресивну зовнішність, але ніяк не вплинуло на технічну начинку. Як і раніше, передній привід, бензинова «четвірка» 2.0 (142 л. с.) і шестиступінчастий «автомат» альтернативи не мають. Компанія FAW має намір до кінця поточного року досягти стабільного рівня продажів» в 100-120 машин в місяць. За січень-лютий 2018-го у марки з’явилися вісім нових офіційних дилерів, їх загальна кількість зросла до п’ятдесяти.

Було — стало

Компания FAW расширит в России линейку кроссоверов