Компанія Changan серйозно оновила модельний ряд

Компания Changan серьёзно обновила модельный ряд

Яскрава п’ятидверка Eado XT, яка дебютувала в Пекіні разом з родичами, продемонструвала нову естетику Чанганов.

Фірма Changan замінила на домашньому ринку сімейство Eado: компактні хетчбек Eado XT і седан Eado DT, а також седан D-класу, іменований просто Eado без індексу. Останній відзначився цікавою версією під назвою Eado EV460 — це перший серійний батарейний Changan з номінальним запасом ходу більше 400 км (точно 405 км циклу NEDC). А при постійній швидкості 60 км/год седан пробіжить більше 460 км, запевняє виробник. При цьому батарею можна поповнити на 80% за 45 хвилин. У продаж автомобіль надійде в четвертому кварталі.

Компания Changan серьёзно обновила модельный ряд

Електричний Eado отримав мотор на 100 кВт (136 к. с.), який дозволяє набирати сотню з місця за 10,8 с. Звичайний Eado оснащений мотором з безпосереднім уприскуванням 1.6 Blue Core GDI, п’ятиступінчастою «механікою» або шестидіапазонним «автоматом». Довжина, ширина, висота і база — 4710, 1820, 1505 і 2700 мм.

Компания Changan серьёзно обновила модельный ряд

Новий Eado отримав мультимедійний комплекс Changan In Call 3.0 з екраном на 10,25 дюйма (тут зв’язок з мережею 4G, навігація, чат, онлайн-сервіси, а також управління функціями машини зі смартфона, наприклад, дистанційне регулювання «клімату»).

Побратими Eado XT і Eado DT своїми іменами вводять в оману, оскільки є самостійними моделями, а не версіями Eado. Так, седан Eado DT налічує в довжину 4575 мм, в ширину і висоту 1750 і 1525, а база у нього простягається на 2610 мм. Для нього поки заявлений один мотор (наддувний 1.6), а ось коробка передач аж три: «механіка» на п’ять або шість швидкостей або чотирьохдіапазонний «автомат».

Компания Changan серьёзно обновила модельный ряд

Молодші Eado оснащені не гірше старшого. Тут теж може бути встановлена система In Call 3.0 з екраном 10,25 дюйма. А ще є шість подушок безпеки.

Нещодавно кардинально змінився кросовер CS75 (колишню машину можна дізнатися хіба що по склінню і боковин), і тут, знову ж таки, на міжнародну виставку компанія привезла самий «зелений» і найсвіжіший варіант — CS75 PHEV. Як ясно з індексу, це підключається до розетки гібрид. Перший паркетник типу plug-in у марки Changan.

Компания Changan серьёзно обновила модельный ряд

Кросовер CS75 PHEV виходить на домашній ринок паралельно із звичайним.

Компания Changan серьёзно обновила модельный ряд

Салон зміненого паркетника — інша епоха, як по вигляду, так і начинку: з’явилися вихід в Мережу і розпізнавання голосу, новий самопарковщик APA 4.0, вміє ставити автомобіль на стоянку без водія в машині, адаптивний «круїз», що працює у всьому діапазоні швидкостей, контроль рядності і автоматичне гальмування.

Про гібрид інформація поки неповна. Але компанія хвалиться середньою витратою палива у 1,6 л/100 км. Звичайно, таке число виходить, якщо епізодично заряджати акумулятор від розетки. Він, до речі, забезпечує CS75 PHEV пробіг 60 км без запуску ДВЗ, загальний запас ходу перевищує 900 км. А ось звичайному кросоверу автори відрядили новий наддувний агрегат з безпосереднім уприскуванням під тиском 200 бар, видає 178 сил і 265 Н•м (коробки: шестиступінчастою «механіка» і «автомат»).