Кабріолет Skoda Karoq допоможе студентам освоїтися в фірмі

Кабриолет Skoda Karoq поможет студентам освоиться в фирме

Завдання авторів кабріолета — підкреслити «молодий і свіжий» дизайн Карока, а також його важливе значення в модельному ряду фірми.

Кросовер-кабріолет придуманий давно і все ж залишається екзотикою. Тим цікавіше глянути, що вийде у чехів. Правда, Skoda Karoq Cabriolet буде виключно концептом без будь-якого шансу на серію. За такий проект взялася група з 20 студентів професійного училища Шкоди. Готовий шоу-кар буде представлений в червні.

Кабриолет Skoda Karoq поможет студентам освоиться в фирме

Учасникам студентського проекту — 17 і 18 років. Вони навчаються по семи професій. Тут є і дизайнери, і фахівці з мехатроніки, і майстри-інструментальники. Їм допомагають дизайнери і інженери самої Шкоди.

Всюдихідний кабріолет стане п’ятим в лінійці так званих Azubi Car (azubi — стажист по-німецьки). Нагадаємо про попередніх роботах учнів Шкоди: це спайдер CitiJet, пікап FUNstar, купе Atero і баггі Element. Вони з’являлися на світ раз у рік, починаючи з 2014-го. Додамо: нехай Skoda не має наміру перетворювати Karoq в серійний кабріолет, споріднена марка Volkswagen готує до запуску відкритий T-Roc. З інших кросоверів-кабріолетів можна згадати Range Rover Evoque Convertible. У новому поколінні Эвока такий кузов теж з’явиться.